ОПшні блогери накинулися на Ростислава Кравця, який назвав реальну кількість дезертирів

Опінії
23 квітня, 11:45
ОПшні блогери накинулися на Ростислава Кравця, який назвав реальну кількість дезертирів

Для його дискредитації вони використовують приватний сайт Антона Геращенка «Миротворець»

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Ввечері 22 квітня 2024 року в телеграм-каналах, які фінансує Пінчук, Фіала та фонд «Відродження», відбулось бурління гівна у зв’язку з тим, що один з найвідоміших українських адвокатів Ростислав Кравець (до речі, разом з Ростиславом Юрійовичем, який представляє мене в судах, ми викрили військовослужбовця за мобілізацією Шабуніна в ухиленні від військової служби) назвав кількість дезертирів в українській армії – понад 100 тисяч.

І пояснив причину – відсутність військової юстиції, яка була ліквідована в 2019 році Одним з Найвеличніших Лідерів Світу (с) на прохання його улюбленого генпрокурора Рябошапки.

З такої нагоди професійні громадські активісти стали верещати, що, мовляв, адвокат Кравець внесений у базу даних «Миротворець», яка обліковує ворогів українського народу, і тому віри його словам немає.

З такої нагоди хочу нагадати, що оця сама база «Миротворець» – це просто домашня інтернет-сторінка колишнього народного депутата Антона Геращенка, яку Антон Юрійович відкрив, здається, 9 років тому і досі фінансує на прохання Героя України, генерала армії Василя Сергійовича Грицака, більше відомого в народі як Вася-їбанько.

А адміністратором цього інтернет-ресурсу є добровільний помічник СБУ Володимир Петрович Науменко, який до квітня 2019 року був штатним помічником-консультантом Антона Юрійовича й займався наповненням бази прямо в кабінеті Геращенка в комітетах Верховної Ради, де Науменку був виділений стіл з комп’ютером.

До речі, «Миротворець» на гроші Антона Геращенка навіть запровадив щось типу нагороди – почесний знак із посвідченням. Антон Юрійович, як людина скромна, наказав Науменку виписати Геращенку нагороду під №2. А кому був виданий почесний знак «Миротворця» під №1 – здогадайтесь самі.

У цю базу даних Антон Юрійович на прохання СБУ кого тільки не заносив – і Юлію Тимошенко, і Михеїла Саакашвілі, і Ростислава Кравця, і дружину чинного президента Олену Зеленську.

Останню – у проміжку між першим та другим туром президентських виборів 2019 року, щоби підкреслити переваги патріота Петра Порошенка над безродними космополітами.

ОПшні блогери накинулися на Ростислава Кравця, який назвав реальну кількість дезертирів_1

Але 22 квітня 2019-го, ознайомившись з результатами другого туру, Геращенко так перелякався, що негайно звільнив Науменка з посади свого помічника-консультанта й перевів його на роботу вдома – від гріха подалі. Звісно, згадка про Олену Зеленську була з сайту «Миротворця» прибрана.

Тому якщо Ростислав Кравець захоче трохи підзаробити грошей – нехай подає позов до Антона Геращенка про захист честі, гідності й ділової репутації та зазначає мене як свідка.

А я в суді докладно розповів, хто саме й на яких умовах попрохав Антона Юрійовича внести в базу «Миротворець» Михеїла Саакашвілі, Юлію Тимошенко, Олену Зеленську та Ростислава Кравця.

Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12