«Останній Бастіон» об’єднує розумну, рішучу, сильну молодь – Геннадій Сікалов

Опінії
24.06.2016, 09:05
«Останній Бастіон» об’єднує розумну, рішучу, сильну молодь – Геннадій Сікалов

Місто

Полтава платить по своїх боргах. Полтавці продали свої голоси на минулих виборах за цукор й аптечки. Тепер усі містяни змушені отримувати відплату у вигляді розбитих доріг, розкраденої землі, забудови історичної частини міста, руйнування історичних пам’яток, проблем у медичній та освітній сферах тощо. Ті, хто продали своє право вибору, взагалі не мають право жалітися й претендувати на щось краще. Вони отримали по заслугах, привівши до міської ради клоунів, що вмикають циркову музику, хворих на психічні розлади тощо. Це ті люди, що вже неодноразово розікрали Полтаву в минулі роки. Вони продовжують свою діяльність, щоби купити полтавців на майбутніх виборах. Чи можна від таких політиканів очікувати вирішення проблем міста чи району? Особисто я не очікую. Депутати мають бути слугами народу. Вони обранці – обрані громадою. У нашій державі, на жаль, усе догори дригом.

Енергетика

Останній місяць для Полтави знаменувався, передовсім, газовим питанням. Представники «Укргазвидобування» хотіли протягнути в стінах обласної ради непрозорий тендер на проведення операцій із гідророзривів пласту (ГРП). Він мав ознаки корупційної складової, не був заведений у систему публічних електронних закупівель ProZorro. Вартість таких операцій в річному плані складає 540 мільйонів гривень. Поряд із непрозорим тендером, компанія не виділила коштів на екологічну експертизу газоносних районів, зокрема Сенчі. Наслідки для екології, а отже й для населення могли бути катастрофічними. Тим паче, перший заступник голови «Укргазвидобування» Олександр Романюк зазначив, що компанія не довіряє сама собі , коли мова йде про ГРП. Звісно, це занепокоїло мешканців Сенчі – газоносного регіону, на території якого «Укргазвидобування» активно провадить свою діяльність. Про нищівні наслідки такої діяльності для екосистеми не говорив тільки лінивий. 

«Останній Бастіон» підтримав сенчан, згуртувавши близько пів тисячі осіб у Полтаві перед сесією облради, де були присутні члени «Укргазвидобування». Разом ми відстояли безпеку регіону.

Тарифи

Необґрунтоване підвищення тарифів стосується кожного українця. Уряд диктує нам новий слоган: «Ті хто не вимре від холоду, вимре від голоду». Собівартість газу власного видобутку складає 15-17 $. З умовою розвитку підприємства об’єктивна ціна газу для населення має складати 1250 грн. за тис. куб. м. Порівняймо цю вартість із встановленими урядом 6879 тис грн. за тис. куб. м. 

Фактично, влада наповнює бюджет за рахунок населення. З тою правкою, що бюджет – це Порошенко, Гройсман та інші. Вони сповідують модель Януковича, який прямо зазначав, що бюджет – це він. Але бюджет – це всі українці. Зробивши європейські ціни на тарифи для населення, уряд не підняв зарплати до такого самого рівня. Причина – забагато українців мешкають на території з чорноземом. І нинішній уряд змушує населення помирати.

Партія

Протестні настрої в суспільстві зараз високі, як ніколи. Чітко усвідомлюю, що проти України та українців ведеться війна на знищення. Ми готові до боротьби із зовнішнім та внутрішнім ворогом. Попри те, що внутрішнім ворогом є влада, яка штовхає нашу країну до знищення. 

Зараз вік дипломатії, в якому має значення розум і науковий потенціал. В українців він дуже сильний. Щоб змінити ситуацію, «Останній Бастіон» об’єднує провідників нації – розумних, сильних, свідомих українців у політичну партію. Її осередки створені у 16 областях. На чолі партії стоятиме молодь, яка здатна повести суспільство за собою, покращити життя в місті, районах, селах.

Завдання

«Останній Бастіон» долає проблеми суспільства, прогалинами влади. У Полтаві це дороги, освіта, медицина, культура. Підтримуємо дітей, молодь, юнь – наше майбутнє. Вже 4 роки проводимо підтримку обдарованих учнів, що мешкають у районі. У Полтаві підтримуємо таланти, зокрема учасників і переможців фестивалю «MusicStar». Інвестуємо кошти у фізичне виховання – легку атлетику, футбол, карате в місті й області. Намагаємося покращити екологічну ситуацію в регіоні: зарибнюємо ставки, висаджуємо ліси.

Кілька років поспіль виряджаємо групу з професійних археологів і студентів на розкопки в Глинське городище Зіньківського району.

У планах – побудувати нову бібліотеку для дітей і юнацтва, спортивну школу, зокрема, для дітей із вадами розвитку. Зверталися до нинішньої міської ради, депутатів минулого скликання. Міський голова відповів, що краще підтримувати інвалідів. Здорові діти владі не потрібні.

Поради

На пострадянському просторі, зокрема, в Україні, існує тенденція будівництва церков прокурорами, суддями, посадовцями на вкрадені в держави та людей гроші з метою спокутувати через будівництво гріхи й очиститися перед відходом у небуття. Хибна практика для неосвічених.

«Останній Бастіон» проти закриття дитсадків, шкіл, вишів і будівництва замість них церков. Та навчально-виховні заклади мають бути зразками освіти, етики та моралі. В яких освіта не здобувається за гроші, в яких керівники не маніпулюють дітьми задля власної вигоди. Виші, які ввійдуть хоча б до першої сотні європейського рівня.

Навчально-виховні заклади, в яких керівники будуть обиратися на прозорих конкурсах, а не за протекторатом тракториста Біленького, Андрюші Пісоцького чи Валєри Головка за їх власними вподобаннями та тактико-технічних характеристик претендентів.

Архімед говорив: «Дайте мені точку опертя, я зміню світ». Для свідомої частини громадян такою точкою опертя є «Останній Бастіон». Разом змінимо ситуацію в собі, довкола себе, в Україні.


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Он воно як: афішував «зміни» один, а міняти нас буде інший...
13:06
Універсальною ідеєю, якою Кремль прокладає собі шлях до реалізації своїх стратегій на Заході, є так звана "корупційна гідра".
08:51
Україною керують невігласи, так звані "слуги народу", які ведуть її до прірви у час гібридної війни та пандемії.
вчора, 08:59
Мімікрія, компроміс, прагматизм безпосередньо межують зі зниженою соціальною відповідальністю, а відвертіше – з проституцією.
25 листопада, 10:18
Про НАБУ і НАБУїнів
24 листопада, 19:45
Ось чому росіяни у загальній масі злі, але крім цього не дуже вмілі через обмежений державно-політичний інструментарій.
24 листопада, 08:59