Передвиборче загострення ПЕСів

Опінії
17.10.2020, 15:15
Передвиборче загострення ПЕСів
Фото: Facebook

Сьогодні я не критикуватиму Порошенка. Навіть не міркуватиму: морально чи аморально використовувати в рекламі, особливо політичній, дітей.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Кажуть в деяких країнах це строго заборонили. Особливо, коли діти не твої.

Пам'ятаю запеклу суперечку у виборчому штабі "Нашої України", коли я доводив, що не можна замість гарної фотосесії Ющенка використовувати в рекламі аматорське сімейне фото, де він тримає на руках дівчинку. Ну там хоча б була його дочка.

До речі, поганий приклад заразливий. У Дніпрі кандидатка в мери від "ЄС" теж маскується під Мадонну з немовлям.

Але цей допис про інше. Я хочу поставити питання членам партії "Європейська Солідарність": у вас в партії відсутні соціальні ліфти?

Недостатньо членів партії, які могли б стати гідними першими номерами списку кандидатів в депутати Київради? Чому пріоритет отримує дружина вашого лідера?

У мене є підозра, що вам має бути безмежно соромно і прикро бути членами партії не з європейськими стандартами, а з традиціями непотизму.

Практично челяддю в сімейно-кланової партії Петра Олексійовича Порошенка. Партії, де перевагу в русі по партійних кар'єрних сходах отримують тільки члени його сім'ї.

Побачивши дружину Порошенко на білбордах, одна моя знайома сказала: ну син у них вже був депутатом, молодші діти поки не доросли. Може у них є в родині песик? Теж зможе балотуватися першим номером в черговому партійному списку.

Передвиборче загострення ПЕСів_1
Читайте також:
Політика
Ідейний соратник Марин ле Пен і Віктора Орбана Ґерт Вілдерс святкує перемогу. Його популістська політична сила здобула першість на виборах.
23 листопада, 10:01
Світ
Турецький президент знову зробив низку гучних заяв, пов'язаних з ізраїльсько-палестинською війною. Важливо, щоби його слова стали дією.
13 листопада, 06:59
Політика
Чомусь вона забула додати, що голова її фракції Арахамія тісно співпрацює з регіоналом Сергієм Ківаловим.
07 листопада, 14:08
Світ
Прем'єр-міністр Угорщини вирішив увічнити себе у бронзі. З цією метою витратять кошти, надані Брюсселем для порятунку економіки Будапешта.
03 жовтня, 19:35
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
01 жовтня, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00