Під час війни ми запускаємо російськомовний телеканал та прихищаємо російських "журналістів"

Опінії
13 березня, 10:45
Під час війни ми запускаємо російськомовний телеканал та прихищаємо російських "журналістів"

Державою керують медіа-аферисти на кшталт Єрмака, Подоляка та Арестовича, які запровадили російську мову як офіційну в ОП

Відомий журналіст, публіцист і блогер

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень).

В Офісі президента переконані, що українським бійцям, які захищають Україну від російської навали, буде вдвічі приємніше гинути в бою з думкою, що державою керують медіа-аферисти на кшталт Єрмака, Подоляка та Арестовича, які запровадили російську мову як офіційну в Офісі президента й посилають нахуй тих, хто вимагає від них в офіційному спілкуванні послуговуватись українською мовою.

До речі, з останніх новин на ідеологічному фронті – замість того, щоби закупляти зброю для злиденних Збройних Сил України (в українській армії катастрофічно не вистачає навіть автоматів АК-74), ці медіа-аферисти на бюджетні гроші запускають російськомовний телеканал, де будуть працевлаштовані російські журналісти, які не хочуть жити під санкціями.

Під час війни ми запускаємо російськомовний телеканал та прихищаємо російських

«Люсенька», себто радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович, вчить нерозумних українців європейським цінностям: на пропозицію відомого адвоката Віктора Іванова робити офіційні заяви українською мовою Арестович публічно відповів: «Пошел на хуй. Так понятнее?»

У зв’язку з цим звертаю увагу Андрія Єрмака, що його радник помиляється: прислівник «нахуй» російською мовою пишеться разом. Також не можу не зазначити, що якби Україна мала б ознаки державності, а на її чолі перебувала б притомна людина, а не посміховисько, то і Єрмак, і його радник впродовж години після появи такого допису вилетіли б з Офісу Президента саме в тому напрямку, який зазначила «Люсенька».

Читайте також:
Війна
Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора
вчора, 16:35
Опінії
На жаль, це стало традицією української публічної політики, яка має сьогодні трагічні наслідки для країни
04 серпня, 16:16
Опінії
Попередник Анґели Меркель на посаді федерального канцлера Німеччини закликав українців змиритися з долею і перестати чинити опір московитам.
04 серпня, 08:45
Опінії
П'яте колесо до планетарної гарби
30 липня, 12:45
Війна
Голова переговорної групи від України Арахамія виступив як свідок на підтримку Абрамовича (гаманця путіна), - Юрій Швець
26 липня, 10:38
Світ
З часу відкриття тиждень тому фінляндсько-російського кордону з території країни-агресора у західному напрямку виїхало понад 10 000 осіб.
25 липня, 07:00