Підлеглі Баканова спалилися під час НСРД

Опінії
22 квітня, 10:45
Підлеглі лейтенанта Баканова на перекурі
Підлеглі лейтенанта Баканова на перекурі

Як діти, їй-богу...

Відомий журналіст, публіцист і блогер

З цікавістю спостерігаю за тим, як підлеглі лейтенанта Баканова намагаються проводити НСРД в справі про викрадення в 2012 році нинішнього народного депутата від фракції весільних фотографів Олега Семінського.

На фото – «каструля» СБУ, за допомогою якої правнуки Дзержинського прослуховують телефонні розмови та читають листування в месенджерах одного зі знайомих Миколи Рудьковського на підставі одержаної два тижні тому ухвали слідчого судді. Отриману в такий спосіб інформацію вони невдовзі за невеликі гроші оприлюднять через народного експерта з усіх питань Бутусова. При цьому підлеглі найвідомішого українського лейтенанта навіть не підозрюють, що народний експерт також взяв гроші й з протилежної сторони – за оприлюднення розмов між Рудьковським і Семінським, що були записані Рудьковським 10 років тому.

А ще мені подобається фасон сумок, які нині дуже популярні в підлеглих лейтенанта Баканова. Я так розумію, ці сумки їм видають для того, щоби оперів «сьомого флоту» та ДОТЗ було видно здалеку й щоби зразу можна було встановити їх відомчу приналежність. Це, між іншим, дуже зручно для таких як я – тільки подивився на фото й бачиш, що це за людина, з якої установи і якого роду військ.

Підлеглі Баканова спалилися під час НСРД_1
Підлеглі Баканова спалилися під час НСРД_2
Підлеглі Баканова спалилися під час НСРД_3

До речі, після того, як я опублікував ці фотографії на своєму Телеграм-каналі «Записки пасквілянта», мені всю ніч правнуки Дзержинського ламали месенджер фейсбуку – сподівались встановити, де я їх отримав. Як діти, їй-богу...

Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47
Діди, яких так люблять "шанувати" прибічники путінського режиму, перевернулися б у труні від побаченого.
06 квітня, 12:47