ПОЧАВСЯ НАЇЗД ВЛАДИ НА ДОБРОБАТСЬКИЙ РУХ
Маємо вкрай сумнівну та загрозливу ситуацію, на яку потрібно реагувати
"СБУ публічно проголосила, що “знешкодила злочинну організацію, яка під виглядом добробатів тероризувала киян. Угруповання очолював кримінальний авторитет “Лєший”. Ну, і далі, звісно, про рейдерство і російський слід", - повідомляє політичний аналітик Олександр Кочетков.
Насправді 1 лютого СБУ провело обшук у Дениса Дориченка — співзасновника ДФТГ “Карпатська Січ” і “Легіон Д”, побратима легендарного кіборга Олега Куцина, який героїчно загинув 19 червня 2022 року у боях за Україну.
Багатьох не було вдома — вони зараз стримують ворога у найгарячіших точках фронту. Кількох людей затримали, серед них боєць тероборони з позивним “Лєший”. До речі, розповідають, що саме він разом з іншими бійцями перших два найтяжчих тижні повномасштабного вторгнення на прохання керівництва служби тримав оборону від окупантів всередині будівлі СБУ на Володимирській. Поки велика кількість службістів чомусь опинилася на західній Україні.
Навряд чи випадково все це відбувається одночасно з гучними слідчими діями у відомих суспільних алергенів — І.Коломойського, А.Авакова, В.Столара, що відволікає увагу громадськості від чергового наїзду на добробатський рух.
“Карпатська Січ” і “Легіон Д” — дуже відомі об’єднання цього руху. “Легіону Д”, наприклад, постійно надає допомогу футбольний клуб “Динамо” (Київ).
Якщо у співробітників СБУ виникли законні претензії до якихось представників добробатів — будь ласка, ніхто не має перешкоджати слідству, розбирайтеся. Але від початку називати добровольчі формування “злочинними організаціями”, це, фактично, таврувати всіх його військових як злочинців… Це відверта неповага до тих бійців “Легіону Д”, “Карпатської січі” та інших формувань тероборони, які ціною життя нищать загарбників на фронті.
Не кажучи вже про те, що СБУ треба починати з власного очищення і розібратися по закону з тими своїми співробітниками, які діяли на користь ворога, наприклад, у Харкові і Херсоні.
Так, ми вже бачили цинічну практику після окупації Криму і Донбасу, як наша держава “віддячує” своїм захисникам-добровольцям. Але зараз ані перемоги, ані навіть часткового припинення вогню, як в 2015 році, нема. Чи не зарано починаються наїзди на добробатський рух?