Поки влада вичікує, українці готуються зустрічати вогнем російських загарбників

Опінії
06 квітня, 09:12
Поки влада вичікує, українці готуються зустрічати вогнем російських загарбників
Фото: Facebook

«Путін нападе?», «Росія піде в атаку?», — питання, які ми чуємо в останній тиждень з усіх засобів масової інформації.

Народний депутат України VIII скликання

Росія викидає у власне інформаційне середовище відео, як перекидають війська на кордон з Україною, на анексовану територію тощо. Жириновський знову заявляє про необхідність окупації України; все це робиться публічно, відкрито та з великою кількістю шуму.

Тим, хто сильно хвилюється, я повідомлю дуже сумну "новину". Росія вже напала і війна точиться вже 7 років і частина української землі окупована російськими зайдами!

Майже щодня гинуть наші військові, а справжнього перемир'я ще жодного разу не було. І те, що українська влада повторює наративи ворога ми вже давно спостерігаємо, бо правильно говорити про посилення російської військової присутності, а не про майбутній напад Путіна — цей акт, який вже давно звершений.

Чи прагне Росія окупувати Причорномор'я, всю Україну, Київ чи Львів? Так, прагне; крім того, вона прагне окупувати Польщу, Прибалтійські країни, Фінляндію та навіть Аляску!

Російська політична еліта цього не приховує! Але військова потужність Росії для цього недостатня.

Низький рівень технологічності російської армії не тільки викличе масштабні жертви при взятті великих населених пунктів, а й потребуватиме значно більших сил за будь-якої операції, ніж це було, наприклад, потрібно США в Іраку. Для окупації Ічкерії, меншою за розміром ніж одна Херсонська область, знадобилася армія в 100 тисяч осіб проти близько 30 тисяч чеченців, які не мали ніякого сучасного озброєння.

Тому Росія, у зв'язку з власним травматичним минулим та отриманими травмами при народженні, чинить як гопнік. Вона нападає тільки на країни, які в мілітарному плані значно слабші за неї та не можуть захиститися від удару.

Так було з Україною до 2013 року, коли армія систематично знищувалася, військові були деморалізовані, в танках не було акумуляторів, агенти ФСБ сиділи у владі, а московські попи "промивали" голови бабусям. Це дало змогу окупантам захопити Крим, частину Донецької та Луганської областей.

І якщо обороноздатність України знову впаде до дореволюційного рівня, то Путін дасть наказ "звільнити" Запорізьку, Херсонську, Харківську та Одеські області. Якщо ж українці взагалі втратять пильність, то війська козачків на бронетехніці з минулого століття дійдуть і до Києва, і до Львова.

Така наша дійсність! І це повинна усвідомити сучасна українська влада!

Бо якщо Україна стає більш слабкою в дипломатії, в економіці чи в обороні, то ворог обов'язково цим скористається. А так, як Росія не здатна стати сильнішою, то вона чекає та робить все можливе, щоб зробити Україну більш слабкою.

Тому перше, про що необхідно згадати — ​це про силу власної зброї. Тому Зеленський, якщо вже він став головнокомандувачем за чудернацькою примхою долі, повинен звернутися до українців і визнати власну помилку — його стратегія "заглядання в очі", "розійтись десь посередині", "достатньо просто перестати стріляти" була невдалою та не завершилася успіхом.

Після відвертого зізнання необхідно буде:

1. Повернути на фронт контрснайперські групи.

2. Повернути артилерію на позиції.

3. Повернути українські ДРГ та військову розвідку.

4. Відновити аеророзвідку.

І головне — ухвалити зміни до держбюджету та повернути адекватне фінансування ЗСУ та оборонних програм. А для того, щоб боротися не тільки з зовнішнім агресором, але й з російськими агентами всередині нашої держави необхідно прийняти закон про колабораціонізм та закон про інформаційну безпеку.

До того ж необхідно відновити нормальні партнерські стосунки з нашими міжнародними партнерами, а для цього треба всього лише знову почати процес деолігархізації та боротьби з корупцією. Тому дуже хотілося, щоб сучасна українська влада визнала свої помилки та почала нарешті захищати державу.

Інакше ми ризикуємо знов опинитись у 2013 році та знову втратити і життя українців, і нашу землю.
Читайте також:
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
вчора, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01
Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.
16 квітня, 18:34
Колективний Захід ніколи та ні за яких обставин не буде безпосередньо воювати проти Кремля за Україну.
15 квітня, 09:12
Захід вже двічі здавав Україну Росії – в 1920-их роках та в 1945 в Ялті.
13 квітня, 22:36
Влада України продовжує скаржитися в ОБСЄ на терористів.
12 квітня, 19:38