Created with Sketch.

Поліція Полтавщини затримала паліїв полів

26 березня, 07:18

Пожежі в екосистемах стали справжньою катастрофою для нашої області. Стихійне вогняне лихо з'являється від свідомих дій правопорушників.

Про заграви, що охопили всі приорільські села Нехворощанської громади, заявили в органі місцевого самоврядування, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Важливо тут те, що злочин є рукотворним, спричинений конкретними людьми свідомо.

Займання сухої рослинності на відкритій території почастішали із приходом календарної весни. Відтак встановити підпалювачів — справа честі для правоохоронців Полтавської області, які напередодні змогли затримати двох громадян України.

Обидва порушники виявилися мешканцями Нехворощі. вони підпалили рештки торішньої рослинності на полях і городах, але в якусь мить вогонь перекинувся на очерет і луки.

У наслідок стихії посеред села вигоріли два великих масиви, займання ліквідовано. Всі любителі позбуватися сухостою методом вогню, призводячи до негативних наслідків, мусять знати, — це не тільки небезпечно, а й протизаконно.

«Люди, які живуть неподалік випалених ділянок, розповідали про страх, який довелося їм пережити, адже у кількох випадках загроза загоряння житлових і господарських споруд була реальною! Донині тут, біля згарищ, перебувати важко через сморід, який завжди буває на місці попелища.

До паліїв навідалися головні інспектори районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області Сергій Поціпко та Роман Цвєтков задля того, щоби скласти адміністративні протоколи. Винуватці мусять сплатити за свої дії по 3 000 гривень», — наголосили у Нехворощанській сільській раді.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як окремі громадяни України поводяться гірше окупантів із РФ. Причина — масове, безпричинне й неконтрольоване випалювання сухої рослинності.

Читайте також
Неофеодали розорали прибережні угіддя на Вінниччині
Кримінал
Озеленення Землі у XXI столітті перевищить усі очікування
Світ
Там, де горів Новосанжарський ліс, нині рясніють відходи
Полтава
На Київщини комунальники зливають нечистоти у прилеглі водойми
Життя
Слуги урода вчергове зазіхнули на власність народу
Опінії
Житомирщині — нові заповідники, Полтавщині — «зелених ямщиків»
Життя