Політичне фентезі

Опінії
12 травня, 12:08
Політичне фентезі

Що лякає інвесторів в Україні ?

Народний депутат Верховної Ради України

Відповідно до останнього опитування Європейської Бізнес Асоціації, половина респондентів переконані, що інвестклімат в Україні погіршився. Якщо в попередні роки ключовим фактором була корупція, то цьогоріч це, сюрприз-сюрприз, судова система.

Так, інвесторів більше лякають наші нереформовані суди, ніж навіть корупція. Ми впираємося в те, що допоки судова система не запрацює по-людськи, не працюватиме й економіка, і зарплати не підвищаться.

Як реформувати суди?

Сформувати незалежну Вищу кваліфікаційну комісію суддів за участі міжнародних експертів. Так само має оновитися Вища рада правосуддя. Тільки тоді можна буде говорити про прозорий відбір доброчесних і професійних суддів та завершення судової реформи.

Це складний шлях, але він єдино можливий. Звісно, значно простіше ухвалити закон, де умовно написати: "всім підвищити зарплати і щастя кожному два відра". Але це неможливо. Без завершення судової реформи українці й далі житимуть так, як живуть зараз і як жити не хочуть.

Дуже добре, що уряд звітує, що в нас зростають зарплати, погано, що уряд забуває сказати, що просто менше людей їх отримують. Розповіді про те, що в Україні зростатиме економіка без системних змін у судовій системі ‒ жанр політичного фентезі і не більше.

Читайте також:
"Найвеличніший лідер світу" зустрівся з представниками Американського єврейського комітету, які націлилися на українську землю і надра.
22 вересня, 11:01
Виготовлено 115 сантиметровий бюст видатного українця, його вилито із бронзи.
14 липня, 16:34
“Найсимволічніше, що в останню путь Людину-Легенду проводжали нинішні учасники російсько-української війни”.
13 червня, 15:25
Кілька днів тому стало відомо, що Дубілет, якому інкримінують участь в багатомільярдних махінаціях, є громадянином Ізраїлю.
27 травня, 15:45
Святкуємо День матері та вітаємо і дякуємо всім матусям за турботу, добре серце та безмежну любов.
09 травня, 15:00
Зеленський таки мав рацію.
03 квітня, 16:30