Полтавщина будує альтернативні котельні – щоб пережити зиму

ПОЛТАВА
06.10.2014, 07:16
Полтавщина будує альтернативні котельні – щоб пережити зиму

Промислово навантажена Кременчуцька агломерація переводить обігрів соціальної сфери з газу на відновлювані види палива.

Комсомольськ і Кременчук, щоби витримати скорочені поставки газу, заощаджуватимуть не тільки на своїх чисельних промвиробництвах, а і на простих жителях.

Зокрема повністю відмовляється від блакитного палива і обігріватиметься звичайними дровами Кременчуцька міська лікарня №2. Сьогодні будівництво дров’яної котельні ведеться повним ходом, навіть у вихідні дні. Виконання робіт на особистому контролі голови облдержадміністрації: «перехід на альтернативні види палива – стратегічно важливе завдання, аби зменшити залежність від російського газу», – наголосив голова ОДА Віктор Бугайчук. Попри поспіх будівельників, орієнтовна дата здачі об’єкту – грудень цього року. Щойно стане до ладу, котельня одразу перехопить естафету у своєї газової попередниці.

Комсомольськ веде реконструкцію другої котельні, що обігріває житлові будинки мікрорайону №15. Вона має запрацювати вже з початку нового опалювального сезону. Котельня хоч і газова, проте, в разі необхідності, на одному з котлів буде можливим застосування відновлюваних альтернативних джерел теплової енергії – щепи. Нині на ній проходять пуско-налагоджувальні роботи.

Як повідомляв Останній Бастіон, раніше голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук повідомив, що аналіз показав – в області існує можливість перевести на альтернативні види палива не більше 5% існуючих котелень, та дещо більше замінити вугіллям.


Читайте також:
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55