Полтавська Cosa Nostra - прокурор Миронов і держінспектор Конотоп

ПОЛТАВА
05.09.2015, 08:14
Полтавська Cosa Nostra - прокурор Миронов і держінспектор Конотоп

Такий стрімкий кар'єрний рост в органах прокуратури, як прокурору Миронову А.М. вдається далеко не кожному працівнику.Андрію Миколайовичу багато співробітників можуть позаздрити. Пригадаємо 2011 рік: Миронов А.М. за три місяці подалав дистанцію  від посади прокурора Октябрського району в м. Полтава та прокурора міста до прокурора Полтавської області.

Полтавська Cosa Nostra - прокурор Миронов і держінспектор Конотоп_1

МИРОНОВ

Полтавська Cosa Nostra - прокурор Миронов і держінспектор Конотоп_3

КОНОТОП

Що ж сприяло такому піднесенню Миронова по службовій драбині в органах прокуратури? Яка ж ціна таких досягнень? Професіоналізм, справедливість, гідність чи інші чесноти? Звичайно, ні! А ціна такої посади занадто висока. Витрачені кошти за призначення на тепле та зручне крісло, зрозуміло треба повернути собі, щось заробити та видавати регулярно на-гора своїм патронам в ГПУ.

Відомо всім полтавцям, що за часи правління ГПУ В.Пшонки, прокуратура Полтавщини стала кузнею кадрів для Генеральної прокуратури України наряду з донецькими. Це Войцишен В.Д.-заст. ГПУ,Мельник-прокурор Києва тривалий час, Білокінь Р.-заст. ГПУ (потім прокурор Сум), Андреєв Р.-заст. ГПУ , Закорецький-нач. управління, Годуєв О.та інші. Тому на місцях були "смотрящие" в оба, щоб нічого повз не прослизнуло. Миронов А.М. справно справлявся з покладеними на нього завданнями, задовольняючи власні потреби та апетити своїх покровителів у столиці.

Корупційні схеми, відпрацьовані Мироновим А.М., працюють бездоганно і до теперішнього часу, незважаючи на те що нібито останній нікуди не вилазить на публіку і взазалі засів на дно. Але громаді все одно відомі походеньки та оборудки колишнього прокурора. Кришування не одного бінесу, рейдерство, відмивання коштів, "рішалово і розводняки" та інше. Не так давно в ЗМІ повідомлялося про плідні стосунки Миронова А.М. зі Стрелюком Я.В., Тараном та іншими.

А нинішнім прокурорам Шокіну та Сакварелідзе невже не цікаво дізнатися про статки пенсіонерів органів прокуратури, ії ветеранів, таких як Миронов А.М., Таран, Білокінь Р. та інші. Особи, яких не торкнулася ані майнова, ані чиновницька люстрація. І сміттєвих баків вдалося уникнути під час Революції гідності.

Пригадаємо, знову ж таки 2011 рік. Відкрито кримінальне провадження проти колишнього начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області Конотоп Наталії Михайлівни за фактом вимагання та отримання хабаря від ПП Мішкова В.В. в сумі 3 000 грн., ПП Велічко Л. та підлеглих прцівників (всього 8 епізодів). Це лише мінімум висунутого обвинувачення корупційному чиновнику. Але й цього виявляється недостатньо, щоб притягти Конотоп Н.М. до реального покарання.

Особисто Миронов А.М. підтримував державне обвинувачення по цій кримінальній справі в суді. Результат -  вирок Октябрського районного суду м.Полтави від 09.04.2012 року, ухвалений суддею, яким дії підсудної зухвало й неправомірно перекваліфіковано на ч.1. ст. 365 КК України із застосуванням ЗУ "Про амністію-2011 року".

Апеляційна інстанція залишила рішення суду першої інстанції без змін. Усе покупається, все продається. Якщо не можна купити за гроші, то... можна купити за великі гроші. Так і було: зізнання Конотоп Н.М. по "секрету всему свету" виказало, скільки коштувало купити такі рішення та хто був продавцем. Миронов також причетний до аукціонів зі слів Конотоп Н.М.

Перше коло в судах Полтавської Феміди та органах прокуратури, розгляд кримінальної справи по обвинуваченню Конотоп Н.М. обійшлося останній приблизно у 100 000 зелененьких купюр (зі слів підсудної в неофіційному колі та не в зовсім тверезому стані).

Саме під патронатом Миронова А.М., будучи прокурором Октябрського району, у лютому 2011 року приховувалися матеріали перевірки Управління з питань захисту прав споживачів комісією Держспоживстандарту України в період 02-04.02.2011 року із виявленими розкраданнями бюджетних коштів та зловживаннями з боку Конотоп Н.М. та головним бухгалтером Колесник О.О.( в минулому працівником КРУ Полтавської області). В послідуючому, на посаді прокурора області Миронова, за його вказівкою впродовж трьох років замовчувалося існування цих матеріалів, винні особи залишилися непокараними, а збиткі завдані державі досі не відшкодовані.

Зрозуміло не безоплатно. За все заплачено Конотоп Н.М. Пішла з молотка квартира підсудної, вона ж в неї не одна. Нічого страшного, вона відпрацює!


Читайте також:
Полтава
Підрозділи фронтовиків щотижня отримують від тиловиків як слова вдячності, так і надійну підтримку. Разом — до спільної перемоги!
08:12
Полтава
Вшанування пам'яті захисників важливе для плекання патріотизму у прийдешніх поколінь. Люди мають знати імена тих, хто поліг за нашу свободу.
вчора, 19:17
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час виконання бойового завдання у селі Урожайне на Донеччині. Незламному героєві було 44 роки.
вчора, 14:56
Полтава
Жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.
вчора, 08:23
Полтава
Цьогоріч у березні на соціальний захист воїнів і їхніх родин із бюджету виділено 198 тисяч гривень. Кошти спрямовані на різні види допомоги.
14 квітня, 16:12
Полтава
Нещодавні ракетно-дронові удари московитів по енергетичній системі Україні змусили чиновників звернути увагу на критичну інфраструктуру.
14 квітня, 08:09