Полтавська ОДА хоче вибірково «відфільтрувати» громадськість
Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю при Полтавській ОДА, оголосив про створення інструменту «громадської експертизи». Таким чином «влада вирішила «відфільтрувати» некомпетентних активістів», – зазначає інтернет видання «ВПолтаві-інфо».
«Ми пропонуємо громадськості взяти участь на перших етапах підготовки проектів для того, щоб на етапі прийняття рішення ми вже мали ефективний документ. Для цього нами було запропоновано використати такий інструмент, як громадська експертиза. Вона у 2008 році була прийнята постановою Кабінету Міністрів Про громадську експертизу органів виконавчої влади. На сьогоднішній день ми проаналізували діяльність 2015 – 2016 роки жодна громадська експертиза органів влади громадськістю не була проведена. Ця постанова дає повноваження їм із одного боку, а з іншого - передбачає відповідальність за те, що громадськість пропонує. Якщо громадськість вважає себе експертами, то саме ця постанова (про громадську експертизу) дає можливість долучитись до вирішення питань, саме ця експертиза врегульована законодавчо. Ми на сьогоднішній день від просто вуличних акцій перейшли до роботи круглих столів і так далі, але наступним кроком має бути експертна робота громадськості у влади», - розповів Штефан.
Чиновник зазначив, що про такий крок ОДА громадськість повідомлять на зборах уже за кілька тижнів.
Сергій Чередніченко, депутат Полтавської міської ради від партії «БПП» Солідарність», хворий на шизофренію, прокоментував таку ініціативу влади на своїй сторінці у Фейсбуці:
Депутат від провладної партії в 6 абзацах припустився низки елементарних помилок, що якнайкраще свідчить про загальний рівень розвитку й освіченості чиновника.
-В місті є конструктивні та адекватні активісти які можуть зробити багато чого корисного для громади. Я впевнений, що Ігор Головатий, Игорь Убий-Вовк, Viktoriia Loza, Тарас Токарь, Ярослав Журавель, Ганна Кіященко, Дмитрий Кустуров, Dmitro Bujinkan Laptev саме і є тими людьми які дійсно формують громадську думку в Полтаві, – зазначив Чередніченко.
На думку депутата міськради, його помічник, ін’єкційний наркоман Ігор Педик-Головатий – один із конструктивних активістів, що формує громадську думку в Полтаві.
Червона діагональна полоска – мітка ін’єкційного наркомана Ігоря Педика-Головатого
Зазначимо, громадську думку полтавців Педик-Головатий збирається формувати, зокрема, на 2 кв. метрах площі 1-шої Міської клінічної лікарні, де збирається відкрити благодійну організацію зі статутним фондом 0 грн. 00 коп.
Отже, Полтавська ОДА на чолі з Валерієм Головком, директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вадимом Штефаном та хворим на шизофренію депутатом Полтавської міської ради Сергієм Чередніченком, вирішили «відфільтрувати» психічно здорових й адекватних активістів. На думку чиновників, для продуктивної роботи Полтавської ОДА потрібні тільки «конструктивні» активісти (за визначенням Чередніченка) – психічнохворі, ін’єкційні наркомани та замовні блоґери.
Звертаємося до правоохоронних органів міста Полтави з проханням невідкладної примусової психіатричної експертизи Сергія Чередніченка.
Через весняне загострення, у того в чергове виникло загострення психічного розладу. Чиновник не до кінця усвідомлює зміст своїх постів у соціальних мережах. Доказом того – неадекватні думки й дії та нещодавній приступ хвороби прямо в міськраді.