Created with Sketch.

Португалія веде перемовини з Baykar про закупівлю безпілотників

30.01.2023, 13:20
Bayraktar TB2 польської армії

Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією

Португалія розпочала перемовини з турецькою компанією Baykar Makina про закупівлю безпілотників для власної армії.

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу під час пресконференції з міністром закордонних справ Португалії Жоао Гомеш Кравіньо.

Кравіньо зазначив, що Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією.

“Сьогодні ми домовилися заохочувати наші компанії до спільного інвестування. Ми обговорили співпрацю в ОПК. Я також дізнався, що почалися переговори між Baykar Makina і Португалією“, – сказав Чавушоглу.

Вже 28 країн уклали контракти з компанією Baykar Makina на закупівлю безпілотників Bayraktar TB2 та з 5 країнами – на закупівлю Akinci.

Першою європейською країною-експортером Bayraktar TB2 стала Польща. Нещодавно Варшава отримала перші комплекси.

За інформацією видання Savunma Sanayist, низка країн Європи, зокрема Італія, веде перемовини щодо закупівлі турецьких безпілотників.

Читайте також
Центр, який не бореться з терором: навіщо Україні АТЦ при СБУ?
Війна
Представники РПЦ захопили храм Української греко-католицької церкви в Токмаку
Політика
Канікули в Маямі, бізнес в окупації, мільйони в бюджет рф
Політика
Який «призедент», такий і «закон»
Політика
Британія розробляє план переходу всієї держави у стан війни
Війна
7 років тому відбувся найстрашніший удар по національних інтересах України
Політика