PR-ракета «Фламінго» та мільярдні прибутки

Опінії
04 січня, 18:51
PR-ракета «Фламінго» та мільярдні прибутки

Хто стоїть за успіхом Ірини Терех?

Автор цифрового контенту

Ірина Терех, технічний директор компанії Міндіча FirePoint, у 2025 році заробила мільярди.

До 2022 року її бізнес був збитковим і регулярно закінчувався позовами від клієнтів, яких розводили на передоплату.

Перелом стався в 2023 році, коли Терех очолила технічний напрямок FirePoint, що працює за оборонними держконтрактами. Компанія почала публічно заявляти про виробництво далекобійних дронів і PR-ракети «Фламінго», проте її практичне застосування досі не підтверджено.

У 2024 році Терех створила компанію Stellar Jet — структуру з неясною діяльністю, яка вже у перший рік показала прибуток у 303 млн грн, а у 2025-му — понад 2,5 млрд грн.

Правоохоронні органи поки не пояснили, як Терех зі збитковим бетонним бізнесом за два роки стала посередником між оборонними держконтрактами FirePoint і мільярдними прибутками Stellar Jet.

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Читайте також:
Кримінал
Активи з орбіти Чернишова та Єрмака виставили на продаж, попри арешт корпоративних прав у справі «Династія».
13 червня, 07:23
Кримінал
Але поліція провела у нього обшуки.
11 червня, 14:05
Політика
45 мільйонів для своїх: у «Сенс Банку» готують страховий тендер під одного переможця.
02 червня, 19:29
Політика
Сергій Шефір переписав на дружину елітну нерухомість після викриття схеми підкупу «слуг».
29 травня, 18:29
Політика
Ігор Хмельов із 2022 року скуповував землю та відпочинкові комплекси біля Буковелю.
22 травня, 12:33
Кримінал
«Схеми» назвали компанії, що внесли майже 95 млн застави
18 травня, 12:34