Привітання увібанам Зеленського

Опінії
29.06.2024, 19:34
Привітання увібанам Зеленського

Сьогодні ти живеш так, як проголосував вчора…

1 липня українці отримають нові платіжки за е/е і відчують підвищення тарифу на 64%.

Відтепер за спожиту електроенергію доведеться сплатити 4,23 грн/кВт-год замість 2,64 грн.

  • Якщо ви використовуєте 170 кВт-год: було 448,8 стане 734,4 грн.
  • За спожиті 400 кВт-год: замість 1056 буде 1728 грн.
  • Якщо це 2000 кВт-год взимку та електричне опалення: тариф не зміниться — 5280 грн. А за перевищення обʼєму замість 5280 грн — 8644,3 грн.

Читайте також:
Позиція
Як графоманія лікує психопатію (історія хвороби пацієнта Ігоря Гавриленка)
вчора, 15:15
Політика
Елітні квартири «в стилі МінДіча- Зеленського» у Києві підірвали мережі.
20 червня, 19:44
Війна
«Просто людина виїжджає в нікуди».
20 червня, 19:22
Опінії
Між кров'ю та лайками: втеча з цифрового пекла
18 червня, 19:07
Життя
Ілюзія освіченості: як «правильна» мова вводить в оману.
17 червня, 20:58
Опінії
Як паливний картель грабує Україну.
16 червня, 17:47