Про доброчесність та її контролерів

Опінії
17 червня, 11:25
Про доброчесність та її контролерів

У Шабуніна така сама ситуація з ухиленням від військової служби, як і членкині Вищої ради правосуддя Олени Ковбій.

Адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери»

Ковбій замість проходження знаходилась у ВРП з порушенням Закону України Про військовий обов'язок і військову службу, Закону України Про Вищу раду правосуддя, Закону України Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей і Кримінального кодексу України.

І якщо в Шабуніна відповідальність буде нести разом з ним тільки командир та ще й ексзаступник голови НАЗК Артем Ситник за підробку документів і більше наслідків ніяких, то з Ковбій справа значна складніша.

У випадку з Ковбій відповідальність буде окрім неї, для командира частини, який не повідомляв чи навпаки незаконно надавав їй відрядження для роботи у ВРП, а потім так саме незаконно її звільнив з ЗСУ, голова ВРП, який був за її участі обраний та який всупереч Закону та без дозволу Верховної ради України використовував її для роботи у ВРП, всі рішення за її участі, як то звільнення, призначення, переведення суддів, зміни регламенту ВРП і т.д. не можна вважати законними та треба переглядати.

Чи не розуміла вона це?

Розуміла і свідомо порушувала Закон, на моє переконання, в сподіванні, що чим більше порушень, тим менше шанс бути притягнутою до відповідальності, але це може не спрацювати, як з Князєвим і тоді вся країна і вся судова влада стає заручником такої безвідповідальної поведінки однієї особи, яка заради грошей, бо з огляду на поведінку про якісь моральні якості не йдеться, кинула ЗСУ, які просто були використані задля отримання посади та великої заробітної плати, що є з моєї точки зору очевидним.

От така вона доброчесність та її контролери.

Читайте також:
Опінії
18 липня в Дніпровському районному суді Києва будуть судити Віталія Шабуніна. Запрошую на виставу. Вхід безкоштовний.
11:32
Світ
Його звинувачують у ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс
12 липня, 09:05
Полтава
Особам, які викидали туші патраної худоби, загрожує позбавлення волі. Наразі триває процес ідентифікації тварин за виявленими бирками.
10 липня, 14:53
Опінії
Поки цього не сталось і так зване «Татарівське ДБР» продовжує бездіяти.
05 липня, 11:45
Опінії
ЗА ВИКРАДЕННЯ ЛЮДЕЙ ЗА ҐРАТАМИ ОПИНИВСЯ ОДИН З ОСНОВНИХ ФАЛЬСИФІКАТОРІВ СПРАВИ ТАК ЗВАНИХ «ВАСИЛЬКІВСЬКИХ ТЕРОРИСТІВ».
04 липня, 17:35
Кримінал
Прокуратура хоче виправдати фунта братів Бубликів, який незаконно видобував пісок на річці Коломак.
03 липня, 11:55