Про медіа-циган Єрмака

Опінії
13 травня, 17:03
Про медіа-циган Єрмака

Чим гірші справи на фронті, тим більше придворні акини закликають не вірити інформації з фронту, а вірити ЗелеМарафону

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Спостерігати за медіа-циганами, яких глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) випускає на арену для відволікання уваги посполитих – саме задоволення.

Напевно Його Величність вважає, що від створення інформаційного шуму на українських позиціях з’являться фортифікаційні укріплення, а в окопах – солдати.

Принаймні, чим гірші справи на фронті, тим більше придворні акини закликають підданих Андрія Борисовича (нехай святиться ім’я Його!) не вірити інформації з фронту, а вірити тільки Міші Подоляку та Сірьожі Лещенку.

Більш того, при РНБОУ створений аж цілий «Центр протидії дезінформації», який очолює військовозобов’язаний Андрій Коваленко, чия зарплатня вдвічі перевищує грошове забезпечення солдата «на нулі». Звісно, на брехню, яку за наші гроші поширює військовозобов’язаний Коваленко, ніхто уваги не звертає. І це не дивно – судіть самі.

23 квітня 2024 року адвокат Ростислав Кравець, виступаючи в телевізійній студії, з посиланням на мене та мій Телеграм-канал повідомив, що за підрахунками фахівців (а я, на відміну від Коваленка – фахівець і у правову журналістику прийшов ще в 1990 році) кількість військовослужбовців, що за 2 роки повномасштабного вторгнення дезертували зі Збройних Сил України, перевищує 100 тис. осіб. Причиною масового дезертирства є передусім ліквідація військової юстиції, проведена попереднім главою держави Андрієм Богданом на прохання професійних громадських активістів (Рябошапка, Шабунін, Лємєнов, Жернаков, Каленюк тощо), які заробляють на постійних безглуздих «реформах», оскільки під кожну таку «реформу» отримують іноземні гранти.

Коваленко не втримався й у Телеграм-каналі свого, прости господи, Центру, розповсюдив заяву такого змісту:

«Інформація про більше 100 тис. випадків дезертирства в Силах оборони України від сумнівних експертів в ефірі телеканалу. Навіщо? Центр фіксує поширення інформації про нібито масове самовільне залишення українськими військовими місць служби. Але коментує цю інформацію не представник Сил оборони, а експерт-юрист в ефірі одного з телеканалів, що не має жодного стосунку до армії. Також ми фіксуємо, що пропагандисти рф в підсумку посилаються на слова цього юриста, який в ефірі заявив, що таких випадків більше 100 тисяч. Підтверджень реальності цієї цифри він не надав. Зазначимо, що інформація не відповідає дійсності».

Якби інформація не відповідала б дійсності, то, напевно, Коваленко оприлюднив би справжню кількість дезертирів, яку цей «фахівець», вочевидь, просто не знає.

Коваленко також не знає, що самовільне залишення військової частини або місця служби – це кримінальне правопорушення, а статистика зареєстрованих злочинів є відкритою і щомісяця оновлюється на сайті Офісу генерального прокурора.

Зокрема станом на 1 травня 2024 року в Україні зареєстровано 55,1 тис. кримінальних проваджень за ст.ст. 407, 408 КК України, з яких повідомлено про підозру менше, ніж у 10% випадків (до речі, повідомлено, як правило, заочно – шляхом направлення письмового повідомлення на останню відому адресу проживання дезертира), бо дезертирів ніхто не розшукує.

При цьому – і це загальновідомий факт – в ЄРДР вноситься не більше третини повідомлень командирів військових частин про злочини, вчинені підлеглими. Тому, насправді, кількість дезертирів вже перевищила 130 тис.

Втім, нема нічого дивного в тому, що військовозобов’язаний Коваленко поширює брехливе марення – після закінчення університету за фахом «соціологія» він 12 років тинявся в редакціях газет «Сегодня» та «Коментарі», редагував сайт телеканалу «Еспресо», працював редактором сайту Depo.ua, обіймав посади спеціаліста з комунікацій у Державному агентстві рибного господарства та Державній інспекції містобудування.

А вершиною його піар-кар’єри була посада «керівник медійного напрямку у виборчому штабі партії «Слуга народу» Борщагівської ОТГ».

Тож за ті гроші, які йому платять, він готовий хоч голим по Києву пройтись, а не тільки публічно брехати з питань, на яких геть не розуміється.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55