Про візит держсекретаря США: замість "печенек" привезли гірчичники?

Опінії
08 травня, 16:55
Про візит держсекретаря США: замість "печенек" привезли гірчичники?

А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...

Аналітик, політтехнолог

Найголовніше в цьому візиті - що він відбувся.

Офіційні розмови, неофіційні - то таке. Зате весь світ, і РФ, в тому числі побачили, що США пам'ятають про існування України, тут у них є інтереси, які вони мають намір відстоювати та просувати.

Тому не можу уторопати, з якого дива Володимир Зеленський під час зустрічей з американцями періодично виглядав відверто не у своїй тарілці. Йому що, не пояснили заздалегідь, що ніяких реальних справ з Україною обговорювати, на жаль, вже ніхто не хоче? Тому що свої проблеми Захід вирішить без нас. А наші проблеми вирішувати за нас Захід не має наміру.

Біда з корпоративним управлінням, реформами правоохоронної системи, антикорупційною діяльністю ? Це що, новина для нашого президента?

Або він чомусь думав, що «геніальні знахідки» його оточення на кшталт «указом скасувати указ про призначення суддів» або «звільнити Наглядову рада, щоб вона не заважала звільнити главу Нафтогазу, а потім повернути Наглядову раду на місце ніби так і було» ніхто у світі не помітить і не оцінить ?

І зауважили, і оцінили!

Цивілізований світ часто дратує не стільки суть наших рішень, скільки їх не гідна форма. Тому серйозних розмов з несерйозними людьми вести не хочуть. Тільки в режимі прямих команд: «Ви зробіть це, потім це, потім ось те. І тоді ми подивимося, чи заробили ви на подачку від нашого МВФ».

У сухому залишку виходить, що зустрічі Байден-Зеленський до того, як Байден зустрінеться з Путіним, не передбачається.

А це погано.

Це відкидає нас з позиції молодшого партнера, у якого є можливість вставити свої п'ять копійок до того, як поговорять старші, на позицію «старші все вирішать, а потім сповістять про рішення».

І ще: після візиту держсекретаря Блінкена знову почали політично ховати Андрія Єрмака.

Це рано.

Тому що місію доносити неприємну інфу до президента Зеленського про його оточення взяли на себе спецслужби Великобританії. А Штати в ці каламутні справи не вплутуються. Оскільки фільм про зрив спецоперації з вагнерівцями досі не вийшов, і затримка явно політичного, а не телевізійного характеру, то Єрмаку поки особливо переживати не варто. Але він під ковпаком, і будь-який ухил в бік РФ - самі розумієте ...

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Зустріч продовжиться в розширеному форматі.
16 червня, 18:17
Зеленський і його оточення наскрізь проросійські. Чи точніше - совкові, що не особливо відрізняється.
15 червня, 17:15
Як піаніст за кількістю цитування в Інтернеті він вже давно перевершив славу Еміля Гілельса та Святослава Ріхтера разом узятих.
15 червня, 11:35
НАТО видало комюніке, де зазначається, що Україна стане членом Північноатлантичного альянсу через ПДЧ. Дати, щоправда, не вказуються.
15 червня, 09:37
Про "ціну" лідери обох світових держав-антагоністів домовлятимуться вже безпосередньо у швейцарських Альпах.
12 червня, 09:48
Велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".
10 червня, 08:48