Продай собаку - купи водійське посвідчення

Опінії
06 липня, 10:30
Продай собаку - купи водійське посвідчення

Слуга народу Євгеній Брагар попри виявлений у нього стан наркотичного сп'яніння за кермом автомобіля, звинувачує у всьому поліцейських.

Український політик, правозахисник, народний депутат України 8-го скликання

Пишу нестиковки.

Він каже що поліцейські виключили камери та натякали на хабар. Що при цьому мав би зробити громадянин?

1. Включити свій телефон і записати всі обставини на відео. Вірогідно ще у нього в авто міг бути відеореєстратор. То ми б всі побачили як все відбувалося. До речі відеокамери могли бути й в інших місцях. Чому нам не пред'являють як все було?

2. Коли у представника народу вимагають хабар, то його обов'язок вжити всіх заходів для зупинення незаконних дій. Треба було зателефонувати на 102 та викликати поліцію, вимагати затримання хабарників. Потім звернутися із заявою до ДБР. Проте депутат погодився на протиправні, як це він нам розповідає, дії поліції. Що ж це за депутат такий ?!

3. Якщо народний депутат все робить по закону і до нього правоохоронці хочуть застосувати примус, то тільки ідіоти, алкоголіки, або наркомани не представляться та не показують своє посвідчення.

4. Депутат стверджує, що поліція зупинила його тому що не горіла лампочка на номері. Це вже взагалі маячня якась. Він на жигулях їздив чи що?

Думаю що насправді було інакше.

Поліція зупинила, бо побачила підозрілий стиль їзди, або порушення ПДР. Все записувалися на відеокамери. З'ясувалося що в авто угашений водій, який вірогідно побоявся сказати хто він, або потрапив на принципових поліцейських, яким його статус був до лампи. Його повезли на освідування, знайшли в крові наркотичні засоби. Депутату порєшать не вдалося.

Протокол про адміністративне правопорушення
Протокол про адміністративне правопорушення
Фото:Соцмережі
Тимчасовий дозвіл на право керування ТЗ
Тимчасовий дозвіл на право керування ТЗ
Фото:Соцмережі

Тоді він дзвонить дружбанам - або своїм партійним керівникам, або в Офіс Президента. Ті повідомляють Зеленського. Ай який же скандал буде, якщо Слуги народу закріплять за собою статус наркоманів.

Дзвонять Авакову, просять зам'яти справу. Той змушений погодитися та проводить профілактичну бесіду із поліцейськими, пояснює чому та що треба робити. Відео вилучається повсюди. Ховається або знищується. Поліцейські змушені грати проти правил під страхом звільнення, або ще чогось.

Результат тесту на наркотики з приватної клініки
Результат тесту на наркотики з приватної клініки
Фото:Соцмережі

Далі придумують новий тест на наркотики у приватній клініці де є кінці. І... вуаля. Тест пройшов. Слуги стали "не наркоманами", а поліцейські перевертнями. А народ знову в дурнях.

Гарна гра!

Читайте також:
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45
Вони ще Януковичу допомагали відмивати його кошти, а тепер допомагають «слугам».
15 вересня, 14:50
Підлеглі Баканова катували потерпілого та змусили віддати 7 біткоїнів ($80 тис.)
13 вересня, 18:05
Серед власників ділянок виявився близький родич керівника ДП.
10 вересня, 17:06
29-річному жителю Кременчука загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років за збут наркотиків.
30 серпня, 14:00
Упродовж останньої доби на території області зафіксовано 31 випадок крадіжки, 12 шахрайств і 8 наркозлочинів.
26 серпня, 11:26