Проффесор Лубінець

Проффесор Лубінець

Виявляється, Лубінець не тільки злодій, шахрай і корупціонер. Він ще й вчений.

Публіцист

Яка ж багата українська земля на талановитих людей! Ось, наприклад, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Лубінець. Виявляється, він не тільки злодій, шахрай і корупціонер. Він ще й вчений (назвати його науковцем язик не повертається) – доктор філософії в галузі політології. Майже як Залужний.

Свою дисертацію Лубінець захистив у 2021 році в Маріупольському державному університеті без відриву від розкрадання коштів державного бюджету. Але досі залишається нез’ясованим, у кого Лубінець цю дисертацію купив. Бо її текст виявився зліпленим з чужих публікацій.

Про інші подвиги Лубінця можна прочитати в моїй статті на сайті з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів».

На фото: порівняльний аналіз сторінки з, дозволу сказати, дисертації Лубінця та статті Лавренова Д.А., з якої людина, що писала Лубінцю дисертацію, скопіювала текст.

Проффесор Лубінець_1

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Читайте також:
Політика
Нахабний примітивний плагіат Голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева.
29 жовтня, 10:23
Політика
Новопризначеного заступника міністра Миколу Трофименка викрили на плагіаті кандидатської та докторської дисертацій.
23 жовтня, 12:31
Позиція
НАЗЯВО звернулося до Міністерства освіти і науки України щодо позбавлення Ірини Салогуб наукового ступеня кандидата економічних наук.
15 серпня, 10:13
Політика
Заступника міністра освіти та науки України Андрія Вітренка звинувачують у плагіаті в його шести наукових роботах.
04 квітня, 10:00
Полтава
Фабрики по штампуванню дисертацій у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка.
19.07.2024, 09:01
Позиція
Ірина Салогуб: чергова кандидатка економічних наук із Полтави захистилася на крадених російських текстах ​
18.07.2024, 09:03