Путін пішов стопами Саші-Браслета

27.03.2015, 13:51
Опінії
Путін пішов стопами Саші-Браслета

Те, чим зайнявся Путін в РФ вже давно відбулося в Полтаві. Сумнозвісний полтавський бізнесмен – кримінальний авторитет Саша-Браслет провів зачистку полтавської обласної дитячої бібліотеки просто спаливши кілька років тому будівлю разом з книжками. Тепер і уРосії почалася зачистка бібліотек, в дечому по-своєму, втім результат такий самий як в Полтаві. Під забороною Колобок, Карлсон і Дюймовочка,

У Росії почалася зачистка бібліотек відповідно до «закону» Путіна, повідомляють росЗМІ. В Іркутській області в ході нальотів на бібліотеки були вилучені зокрема наступні дитячі книги:

1. «Карлсон, який живе на даху», оскільки містить інформацію, яка заперечує сімейні цінності і формує неповагу до начальства у формі батьків;

2. «Пригоди Тома Сойєра і Гекельберрі Фінна» - інформація, здатна викликати у дітей бажання займатися бродяжництвом;

3. «Казка про Золотого півника» - схвалення і вихваляння тероризму по №205 з брошури «Кримінальний кодекс РФ», вбивство глави держави Додона півником.

4. «Іван Царевич та Сірий Вовк» - злодійство коня і Олени Прекрасної.

5. «Колобок» - фізичне насильство над Колобком.

6. «Теремок» - схвалення і вихваляння тероризму по №205 з брошури «Кримінальний кодекс РФ», теракти відносно Теремка Лисиці, Вовка і Ведмедя.

7. «Вовк і семеро козенят», опис смерті Вовка

8. «Гуси-лебеді», викрадення дітей гусьми.

9. «Дюймовочка» - схвалення і вихваляння тероризму по №205 з брошури «Кримінальний кодекс РФ», насильницьке утримання Дюймовочки у вигляді заручниці Мишкою і примус до вступу в шлюб».

10. Заборонено до прочитання казка «Іван Царевич та Сірий Вовк» - через сцени злодійства коня і Олени Прекрасної.

«Це офіційний докумен! Повірте, нічого веселого тут немає, на місцях так розуміють правозастосовчу практику закону. Все, на чому ми виростали і наші діти, нашим онукам вже заборонено », - побідкався один з російських чинуш, який поділився інформацією про нальоти на іркутські бібліотеки в Держдумі на« круглому столі ».

Відділ моніторингу


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Важкі, цьогораз із зеленим нальотом часи.
20:56
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
06 грудня, 11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
06 грудня, 09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин.
06 грудня, 09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів.
06 грудня, 08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
05 грудня, 20:52