Created with Sketch.

Путін – убивця, і не слід соромитися говорити це – американський генерал Ходжес

05.04.2021, 15:30

Бен Ходжес заявив, що, попри цей факт, США хотіли б мати гарні стосунки з росією

Колишній командувач сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявив, що вважає президента росії володимира путіна вбивцею. І не слід соромитися говорити це, переконаний Ходжес.

Разом із тим, США хотіли б мати гарні стосунки з усіма країнами світу, в тому числі і з росією, заявив Бен Ходжес у програмі «Рада нацбезпеки» на YouTube-каналі ISLND TV.

Він також прокоментував слова президента США Джо Байдена про те, що президент РФ володимир путін – убивця.

«Думаю, що кремль поважає тільки силу. Вона їм не подобається, вони її критикують, але поважають. Гадаю, що для президента Байдена було дуже важливо сказати: «Так, звичайно, путін – убивця». Ми всі це знаємо, і нам не слід соромитися говорити це. І реакція путіна демонструє здивування, що Байден так прямо висловлює свою позицію», – сказав Ходжес.

За його словами, висловлювання Байдена не означає, що росія і Америка не можуть мати «певних позитивних відносин».

«США хотіли б мати позитивні відносини з усіма країнами світу. Адже росія – велична нація, з великими людьми, і кожному вигідно, щоб ми прийшли до здорових відносин. Але ми не можемо мати таких стосунків, коли обидві сторони нечесні між собою і якщо Кремль відчуває, що може діяти безкарно і прямо», – заявив генерал.

Читайте також
Хроніки «зради» та «перемоги»
Опінії
У Лаврова заявили, що Зеленський не може бути підписантом меморандуму з рф
Війна
Ескалація війни в Україні може спричинити пряме зіткнення між США й рф, - Пентагон
Війна
Пакистан заявив про початок військової операції проти Індії
Війна
росіяни вимагають занадто багато. Зараз потрібні прямі переговори Києва та москви — Венс
Політика
Армія Індії атакувала Пакистан
Війна