путін виграв цей раунд, затягуючи час і Трампа, який хоче «швидких перемог»

Опінії
19 березня, 11:32
путін виграв цей раунд, затягуючи час і Трампа, який хоче «швидких перемог»

Стіл, за яким Трамп грав у карти, перетворюється на водний матрац, який починає здуватися.

Засновник, голова правління Інституту світової політики

Трампу потрібна «маленька переможна війна» (хоча б вигадана — у стилі фільму «Хвіст крутить собакою»).

Інакше він з лідера великої країни перетвориться у посміховисько.

Починаючи з нового року, Трампа вже не фігурально, а реально «послали»:

  • Хамас;
  • Іран;
  • Єменські хусити,

А тепер — і путін.

Стіл, за яким Трамп грав у карти, перетворюється на водний матрац, який починає здуватися.

путін виграв цей раунд, затягуючи час і Трампа, який хоче «швидких перемог». От тільки чи скаже про програш останньому хтось із оточення? Чи всі хвалитимуть здобутки найвеличнішого лідера світу? (Як бачимо, це проблема глобальна, а не локальна). А на ранок зроблять вигляд, що розмови не було? Бо, як виявилось, і карт особливо не було.

Тому нагадую свій січневий прогноз, який не усім тоді сподобався.

Щоправда, я думав, що у березні буде повноцінна зустріч Трампа і путіна, а не телефонна розмова. Але суті це не міняє.

Нам треба знайти сили, щоб стояти.

путін виграв цей раунд, затягуючи час і Трампа, який хоче «швидких перемог»_1

Джерело

Читайте також:
Політика
Коли нам приводять у приклад «Ізраїль», рекламуючи його, тільки одиниці із споживачів пропаганди знають справжню суть.
10:06
Війна
Чому США повністю підтримують Ізраїль і майже нічого не роблять для порятунку мирних жителів України під час російської агресії?
08:41
Політика
Він закликав Конгрес позбавити Трампа повноважень.
06:15
Політика
Скорочений графік саміту НАТО передбачає лише дві основні події. Причиною скасування став змінений графік зустрічей через Дональда Трампа.
21 червня, 20:03
Війна
Аятола Алі Хаменеї назвав імена трьох високопоставлених священнослужителів, які замінять його у випадку його вбивства.
21 червня, 15:41
Політика
Проте іранські запаси збагаченого урану значно перевищують кількість, необхідну для цивільних потреб.
19 червня, 11:27