Радник Єрмака продовжує нищити енергетику

Опінії
13.12.2023, 16:17
Ексміністр оборони Олексій Резніков та Андрій Гота
Ексміністр оборони Олексій Резніков та Андрій Гота

Поки Єрмак «кував» перемогу, очолюючи потужний десант за океаном, його підлеглі продовжували мародерити зі страшною силою.

Ветеран АТО ООС, екс-керівник ВЦА м. Золоте

Важливо зазначити, що навіть і коли Єрмака нема в Україні мародери залишаються  недоторканими. Кримінальна система працює за будь-яку погоду.

Андрій Гота — радник голови ОП. Він настільки цінний і фаховий спеціаліст, що представляє державу, як голова наглядових рад одразу, аж у двох найбільших енергетичних компаніях країни — «Укрнафті», та «Центренерго».

Спробував зрозуміти у чому його цінність, чому Єрмак за згодою Фонду держмайна призначає Готу на такі відповідальні державні посади?

Як виявилося, унікальність Готи полягає у тому, що він є фігурантом не однієї кримінальної справи. В одній йдеться про саботування указу президента щодо захисту об'єктів критичної інфраструктури. Тобто, радник голови ОП свідомо ігнорує указ президента, ... якийсь маразм, по іншому сказати не можу. Куди ж  дивиться Зеленський? Крім того, слідство встановило, що: «використовуючи своє службове становище з метою особистої вигоди та збагачення, голова наглядової ради «Центренерго» Андрій Гота лобіював інтереси приватних компаній, які брали участь у тендерах на відновлення теплових електростанцій компанії, що призвело до збитків у розмірі 126 млн грн»

Отже, можна з певністю сказати, що головним критерієм для ОП та ФДМУ при відбору на високі державні посади – є наявність кримінальних справ, за якими проходять претенденти на ці посади.

Поки Єрмак знаходився в Америці, тут в Україні вибухнув черговий скандал за участю його радника. У відкритий ефір вийшов член наглядової ради «Центренерго» Величко, який викрив черговий схемотоз Готи.

За його інформацією: «Державна компанія «Центренерго» завозить до України вугілля з російським бекграундом, розбавляє його на шахтах смотрящого за львівськими шахтами Андрія Вєнгріна, та за командою голови наглядової ради Центренерго Андрія Готи, завозить цю суміш на ТЕЦ, що робить їх відключення питанням часу».

Величко направив до ОП доповідну записку, в якій детально розписав всю цю масштабну корупційну схему. Реакція ОП настільки не адекватна і суперечить заявам Зеленського про боротьбу з корупцію, що не виникає жодних сумнівів — в Україні породжує процвітати торгівля на крові. З подачі ОП, керівництво ФДМУ дає згоду на заборону   Величко відвідувати підприємства «Центренерго». Скоріш за все його чекає доля іншого незалежного члена НР «Центренерго» В. Безлепкіна, який також встав на шляху енергетичної мафії, за що і був   звільнений, з численними порушеннями чинного законодавства.

Звісно ж, що з Єрмака за це не спитаєш, тому що у нього по КУ нема владних повноважень,  ОП не має права контролювати виконавчу владу, тим більш енергетичну систему. Голова ОП завжди залишається і буде залишатися десь в тіні. Відповідальність за нехтування державними інтересами й переслідування викривачів корупції цілком лягає на керівництво ФДМУ. Нагадаю, що з 19-го  змінилося три керівники Фонду держмайна. Їх зміна не до чого позитивного не привела, державний сектор енергетики, як нищився, так і продовжується нищитися.

Нещодавно на посаду голови ФДМУ був призначений Віталій Коваль. Оскільки  мною, проведено не одне журналістське розслідування, де фігурують, як посадовці Фонду, так і «Центренерго», я направив В. Ковалю цілком конструктивного листа.

Радник Єрмака продовжує нищити енергетику_1

У звернені запропонував, з метою запобігання розкраданню державного майна, захисту інтересів держави, зустрітися та напрацювати план дій по наведення порядку у державній теплогенерації. Пройшло майже три тижні, відповіді нема, мені навіть було відмовлено в отримання прізвища виконавця. Невже В. Коваль вирішив повторити шлях попередників? Якщо так, то жаль, країна просто втрачає час.  Але ж, подивимось.

Якби там не було, якщо  голова Фонду  зараз читає цю публікацію, хочу йому сказати: Фонд держмайна України це не про розпродаж держмайна за безцінь друзям – це про успішний й конкурента спроможний державний сектор економіки.  Саме це потрібно Україні, тим більш під час такої страшної війни.

Щодо Єрмака, то тут все ясно, як Божий день. Поки він буде продовжувати «кувати» перемогу, його радники, типу Готи, знищать Україну зсередини раніше, ніж путін знищить її зовні.

Читайте також:
Політика
З нього не сплачують податки, а валюта від такого продажу не повертається в країну.
вчора, 18:32
Кримінал
Валерій Головко та Микола Різник, за допомогою корумпованих суддів та прокурорів, намагаються уникнути кримінальної відповідальності
вчора, 14:45
Кримінал
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила Носову розмір застави до 1 млн 211 тис. грн.
вчора, 09:00
Кримінал
Як олігархам вдається уникати відповідальності за багатомільйонні розкрадання бюджету.
13 червня, 11:03
Кримінал
Його звинувачують у заволодіння понад 206 млн грн АТ «Укрзалізниця».
13 червня, 10:00
Кримінал
За даними слідства, у 2020-2021 роках депутат набув у власність активи загальною вартістю 25 млн грн.
12 червня, 18:33