Тепер Артем Батькович, закотивши рукави, крокує до «Укрзалізниці». Навіть «експерт з усіх питань» Юра Бутусов його рекламує.
Феєричну історію розповів юрист Богдан Устименко журналістам «Українських новин», повідавши про те, як НАБУ боролося з корупцією в ті часи, коли цю контору очолював професійний хабарник. Так, мова про Артема Ситника.
Тарас Лікунов, Богдан Бровко та Олександр Риковцев працювали у НАБУ від 2015 року, фактично, від моменту його заснування. Дослужилися до посад керівника відділу детективів, його заступника і старшого детектива й займались тим, що роками розслідували корупцію в «Укрзалізниці».
Але, як відомо, ніякої корупції в «Укрзалізниці» немає з того часу, як членом наглядової ради цього держпідприємства став... діджей Сергій Лещенко, про чию скромність, чесність і нестяжательство його друг Віталій Шабунін може розповідати годинами. І саме тому ці троє колишніх детективів одразу після звільнення з НАБУ влаштувалися працювати в цю держкомпанію.
При цьому, Лікунов особисто сприяв, щоби колишньому заступнику директора «Укрзалізниці» із безпеки Олександру Шевченку колеги-детективи вручили підозру. Шевченка звільнили, після чого Лікунов обійняв його посаду.
Щобільше, Лікунов отримав у власність акції найбільших компаній, таких як «Феррекспо» і «Миронівський хлібопродукт» (МХП), щодо яких НАБУ також розслідувало кримінальні справи. Втім, це не дивно, оскільки Лікунов є рідним братом члена правління псевдогромадської організації «Центр протидії корупції» Олени Щербан, яка є адвокатом керівника ЦПК Віталія Шабуніна у кримінальній справі щодо побиття Шабуніним мармизи так званому «журналісту» Філімоненку.
У червні 2023 року вона надала в Дніпровський районний суд Києва клопотання про зупинення розгляду справи, оскільки обвинувачений Шабунін. Мовляв, перебуває на фронті й не може прибути в судове засідання.
У такий спосіб адвокат Щербан сподівалася дочекатись, доки сплине строк притягнення Шабуніна до кримінальної відповідальності, після чого справа має бути закрита. Клопотання було судом задоволено й лише у квітні 2024 року з'ясувалося, що Щербан надала суду свідомо підроблені документи, у зв'язку із чим судовий розгляд відновлений (наступне засідання призначено на 1 липня 2024 року).
Що стосується Риковцева, то він призначений директором апарату директора з інформаційної та економічної безпеки, уклавши трудовий договір з «Укрзалізницею» за перебігом 3 (трьох) днів після свого звільнення з НАБУ. Крім того, у Риковцева в декларації звідкись з'явилася криптовалюта на суму близько $870 тисяч і нерухомість, а його тестя призначили на керівну посаду в одеській філії «Укрзалізниці».
Скільки саме заробив Ситник за час керування НАБУ достеменно не відомо. Але колишні детективи розповідали мені, що Артем Сергійович завдяки боротьбі з корупцією став багатшим, щонайменше, на $50 мільйонів.