Created with Sketch.

Російські окупанти продовжують набивати кишені від продажу сахалінської нафти

22.08.2024, 08:27
Фото: Bloomberg

Кремль і наближені до нього олігархи виснажують колишній японський острів. «Чорне золото» із Сахаліну потрапляє на світовий ринок.

Впливове американське видання Bloomberg сповістило, що російський експорт нафти зберігає спадний тренд на тлі консервації рівня постачання сахалінських вуглеводнів. Журналісти заявили, що обсяг морських перевезень продовжує неухильно знижуватися.

На тижні, що завершився 18 серпня, середній майже місячний обсяг експорту сирої нафти знизився на 25 000 барелів на день порівняно із попереднім періодом. Тижневі постачання, які набагато мінливіші, впали на 360 000 барелів на день, — це майже на 500 000 барелів на день нижче за квітневий максимум.

Власне, поки постачання «чорного золота» на тихоокеанський термінал Козьміно зростають, потоки з двох проєктів поблизу острова Сахалін сповільнилися: від початку липня було експортовано 11 партій нафти марки «Sokol» порівняно із 13 за два попередні 7-тижневі періоди. Проєкт «Сахалін-2» хоч і продовжує видобуток, але вже не є таким прибутковим, як досі.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що шведи пропонують закрити Балтійську шпарину для російських танкерів. «Кров військової машини» РФ — це морський експорт нафти.

Читайте також
Вбити агроприбуток путіна, не зачепивши єврофермерів
Економіка
ЄС планує запровадити санкції проти алюмінію із РФ
Економіка
Кремль намагатиметься обійти нафтові санкції
Економіка
Затримано власника онлайн-казино Pin-Up
Кримінал
Газові яйця кремлівського Кощія
Економіка
Кінець ери дешевого російського газу для ЄС?
Політика