Created with Sketch.

Росіяни перетворили аеропорт Бердянська на головну базу Півдня

11.01.2023, 21:26
Фото: Twitter

Тимчасово окупована значна частина Запорізької області стає міцним тилом і водночас плацдармом для російських окупантів.

Відомості про це на прикладі наїжаченого авіацією та бронетехнікою Бердянська оприлюднив незалежний дослідник супутникових знімків Бенжамін Піттé.

За його твердженням, летовище у приазовському місті перетворено московитами на головну базу для операцій, у першу чергу, для гелікоптерів і безпілотників на Півдні України.

На викладених Бенжаміном Піттé супутникових знімках видно щонайменше 17 гелікоптерів військово-космічних сил РФ і прилеглі до об'єкта різні фортифікаційні споруди.

Цілком очевидно, московити планують замінити цією базою знищений Силами оборони України шляхом застосування системи HIMARS аеродром у селищі Чаплинка на Херсонщині біля адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом.

На жаль, Бердянськ, як і сусідні Приморськ із Маріуполем, де також фіксується скупчення окупаційної бойової техніки, знаходиться поза дальністю ракет типу GMLRS, тому вся надія на роботу нашого Руху опору у ворожому тилу.

Певно, у Генеральному штабі Міністерства оборони України знають про вищевикладене і готують відповідні заходи, адже не можна дозволити московитам сформувати потужну базу для здійснення авіанальотів на Дніпро і Запоріжжя, а отже – для невизначеного закріплення на нашому Півдні.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російські загарбники маскуються під цивільних осіб у тимчасово окупованому ними Мелітополі та шукають українських партизан.

Читайте також
Росія кидає все на Курахове: загарбники просуваються щодня
Війна
ЗСУ прогрáють як Вермахт, якщо негайно не реформувати армію
Війна
Кремль продає крадене з Луганщини українське вугілля азійцям й африканцям
Економіка
ФСБ РФ десантувало своїх карателів за 50 км від Запоріжжя
Війна
Учора був українським школярем, а завтра став «гарматним м'ясом» РФ
Війна
2 міста Донеччини стали ключем до захоплення росією всього Сходу України
Війна