Сенат США схвалив заборону TikTok на телефонах чиновників

СВІТ
15.12.2022, 22:20
Сенат США схвалив заборону TikTok на телефонах чиновників

Автор законопроєкту заявив, що TikTok – це серйозний ризик для безпеки Сполучених Штатів

Верхня палата Конгресу США одностайно проголосувала за проєкт закону, який забороняє використання популярного застосунку TikTok на державних телефонах і пристроях – з огляду на безпеку та приналежність цієї мережі китайським виробникам. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на The Hill.

«Закон про заборону TikTok на державних пристроях, внесений сенатором-республіканцем Джошем Хоулі, був ухвалений одностайно у середу, тобто жоден  із сенаторів не заперечував проти нього», – йдеться у повідомленні.

Документ передбачає заборону завантаження або використання TikTok на будь-якому пристрої, виданому для службового користування Сполученими Штатами чи державною корпорацією.

«TikTok – це троянський кінь Комуністичної партії Китаю. Це серйозний ризик для безпеки Сполучених Штатів», – заявив автор законопроєкту сенатор Ґоулі.

Відомо, що голосування в Конгресі США відбулося після того, як у щонайменше 13 штатах місцева влада ввела подібну заборону.

Нагадаємо, мережа TikTok, яка базується на поширенні коротких відеороликів, належить китайській компанії ByteDance. Раніше сенатор-республіканець Марко Рубіо виступив з ініціативою взагалі заборонити користування TikTok на території Сполучених Штатів.

Читайте також:
Світ
Адміністрація Байдена робить все, щоб Україна могла захистити свій суверенітет та територіальну цілісність.
17.12.2022, 17:15
Світ
Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.
вчора, 16:29
Світ
“Але це не означає, що вони цього не зроблять”
вчора, 15:05
Світ
Загалом у навчаннях залучено 2,5 тисячі військових та приблизно 500 одиниць техніки.
вчора, 14:15
Світ
Надаючи Україні зброю, батьківщина Наполеона Бонапарта і Шарля де Ґолля зміцнює власну національну безпеку.
24 березня, 20:50
Світ
Ер-Ріяд і Дамаск наближаються до укладання угоди про відновлення зв'язків після перемовин, посередником у яких виступила... Москва.
24 березня, 18:25