Сенат США схвалив заборону TikTok на телефонах чиновників

СВІТ
15.12.2022, 22:20
Сенат США схвалив заборону TikTok на телефонах чиновників

Автор законопроєкту заявив, що TikTok – це серйозний ризик для безпеки Сполучених Штатів

Верхня палата Конгресу США одностайно проголосувала за проєкт закону, який забороняє використання популярного застосунку TikTok на державних телефонах і пристроях – з огляду на безпеку та приналежність цієї мережі китайським виробникам. Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на The Hill.

«Закон про заборону TikTok на державних пристроях, внесений сенатором-республіканцем Джошем Хоулі, був ухвалений одностайно у середу, тобто жоден  із сенаторів не заперечував проти нього», – йдеться у повідомленні.

Документ передбачає заборону завантаження або використання TikTok на будь-якому пристрої, виданому для службового користування Сполученими Штатами чи державною корпорацією.

«TikTok – це троянський кінь Комуністичної партії Китаю. Це серйозний ризик для безпеки Сполучених Штатів», – заявив автор законопроєкту сенатор Ґоулі.

Відомо, що голосування в Конгресі США відбулося після того, як у щонайменше 13 штатах місцева влада ввела подібну заборону.

Нагадаємо, мережа TikTok, яка базується на поширенні коротких відеороликів, належить китайській компанії ByteDance. Раніше сенатор-республіканець Марко Рубіо виступив з ініціативою взагалі заборонити користування TikTok на території Сполучених Штатів.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Крім виборів президента США, 5 листопада американці також обирають конгресменів.
06 листопада, 10:16
Світ
Адміністрація Байдена робить все, щоб Україна могла захистити свій суверенітет та територіальну цілісність.
17.12.2022, 17:15
Світ
«Новатек» прагне відновити відносини із Заходом в очікуванні закінчення війни в Україні.
вчора, 17:27
Світ
Протестувальники, які не визнають легітимність цих виборів, збираються біля будівлі парламенту.
вчора, 12:04
Світ
73-річний Франсуа Байру змінить на посаді Мішеля Барньє
13 грудня, 15:00
Світ
Інноваційний процес допомагає очищувати економічно ефективним і екологічно безпечним способом. Нині тестують у кількох альпійських кантонах.
13 грудня, 12:32