Шаґренева Україна

Опінії
03 серпня, 09:59
Шаґренева Україна
Фото: ТСН

Міністерство охорони здоров'я взялося перекроювати адміністративно-територіальні межі України без нашої на те згоди.

Історик, журналіст і фіно-угорист

То що, МОЗ вже внє політікі? Відомство Стєпанова оприлюднило мапу з зонами захворювання на COVID. На мапі окуповані райони залиті кольором звичайних іноземних територій, які візуалізують в результаті контури якоїсь иншої України.

Розумію, що картографам міністерства йшлося про реальні території, на які поширюється його компетенція. Але ніхто не скасовував протоколи обов'язкового позначення статусу окупованих територій Криму й Сходу України — штрихуванням чи виділеним кольором — навіть для приватних організацій, що поширюють якусь продукцію в третіх країнах.

Це якась інфантильність чиновників чи може їх внутрішній капітулянтський стан, характерний для всієї вертикалі державної влади Зеленського. Ось так він об'єктивується.

Також зверніть увагу, що окупований Крим позначений як "Автономна Республіка Крим", і адміністративна межа з ним — світлим кольором. А з ОРДЛО — червоним, хоч самі окуповані території Сходу взагалі ніяк не позначені. Натомість за кольором інтегровані в сусідню РФ.

У контексті такої мапи навіть суто медичні виділення жовтим і червоним районів з особливими епідеміологічним режимом теж можуть виглядати як "мапа дезінтеґрації".

Шаґренева Україна_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Тим часом РФ відпрацьовує питання застосування так званого «коаліційного» угруповання військ.
21 вересня, 16:48
«Тобто премія видається армії під час війни, щоб вона не стріляла і не порушувала припинення вогню».
18 вересня, 18:48
Що цікаво, на Полтавщині, за інформацією поінформованих людей, тютюновий бізнес «тримає» очільник ГУНП Іван Вигівський.
16 вересня, 18:33
Або про кадрову роботу офісу Зе зсередини...
15 вересня, 11:27
Родичі українських захисників, які загинули на Сході, вимагають від Зеленського розкрити деталі невдалої спецоперації у білоруській столиці.
09 вересня, 10:08
Попри особисту ненависть Володимира Зеленського до Петра Порошенка без згоди останнього чинна влада не здатна сформувати уряд.
02 вересня, 12:58