Ще 7 підстав для суду над Московським патріархатом

Позиція
11.10.2023, 07:59

Московський патріархат вперше від XVII століття може бути вигнаний з України.

Ми довго цього чекали — мінімум з 2004-го а цього літа, за даними КМІС, 66% українців виступали за заборону і 85% хоча би за негайне втручання в діяльність. А шанс дочекатись отримали тільки після того, як законодавчу ініціативу взяла на себе СБУ. 

Все цивілізовано, жодних претензій від наших партнерів і міжнародних правових структур бути не може, скільки б не старались Кремль і Russia Today. Служба безпеки запропонувала зміни до законів із розширенням переліків статей, за порушення яких суд має право припинити діяльність релігійної організації.

Зараз це тільки колаборація з ворогом — річ ніби очевидна. Але котра потребує значної доказової бази в суді і дає доволі широке поле для адвокатів посилатись на особисті оцінкові судження абощо.

Василь Малюк запропонував ще 7 підстав для суду, зокрема:

 • Виправдання агресії РФ (фактично, відеофіксованого згадування в публічних молитвах Кірілла і Путіна вже достатньо для доказів — а таких фіксацій повно в людей, не те що в співробітників СБУ);
   
 • Розпалювання міжнаціональної ворожнечі (тут складніше, але публічні наїзди на українців і анафема гетьману Мазепі — це сюди і , ймовірно, російська українофобська література і листівки в руссо-попів теж);
   
 • Підготовка і ведення війни (це СБУ писала «під себе» — під результати своїх масових безпекових заходів по церквах РПЦ і під зібрані докази відповідної діяльності попів під окупацією);
   
 • Геноцид (коли руссо-попи здавали українців розстрільним командам окупантів в тій же Бучі — і коли сприяли викраденню українських дітей);
   
 • Тероризм (так само стаття під результати спецзаходів СБУ і знайдені докази).
Пропозиції СБУ вже внесено на розгляд Верховної Ради. Для більшої ясності — у супроводі особистого листа Малюка.

Якщо все буде схвалено, то «розгром церковного підрозділу ФСБ в Україні», як це зве Малюк, буде завершено. Але СБУ лагідно зауважила про всяк випадок, що ретельно відслідкує, хто з депутатів як голосуватиме.

Адже проти може бути тільки такий самий агент ФСБ, а пристойний український парламентарій може бути тільки за, правда ж? Такий прозорий натяк завгрубшки з кулеметну стрічку.

Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10
Кримінал
Після 24.II.2022 вітчизняні спеціальні служби вивели на чисту воду безліч чортів у рясах. Вони свідомо працювали на окупантів із РФ.
04.10.2023, 20:04