Ще раз про «махньом, не глядя»

Опінії
27.07.2020, 10:25
Ще раз про «махньом, не глядя»

Хтось точно програє. Ви гадаєте путін?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Пишемо текст, коли ще вилами по воді писано, що буде із розпіареним вселенським перемир'ям з 00.01 27 липня. Читатимемо вранці, або вже маючи докази правоти тих хомок невіруючих, котрі принципово не ймуть віри путіну, або аплодуючи разом з Леонідом Макаровичем.

Цей гарний чоловік, король компромісів, пан Президент Міжкрапельський ладен усиновити Зеленського, так до душі дідусеві припав квартальний клоун. Заморочка лише з пакетним усиновленням – доведеться забирати і ужгородського Дьоп-Йопа з печерською Мендель.

Тут ось яке діло, поаплодувати якийсь час справді можна – рівно стільки, на скільки вистачить миролюбства у вовків в овечій шкурі. Але ми б зі свого зручного дивану навіть не акцентували уваги на черговому, після усіх хлібних, різдвяних, майських та на честь дня знань перемир'ях.

Головною залишається його ціна: адже хлопчаче «махньом, не глядя» щонайменше у половині випадків омивалося гіркими сльозами – мав таку гарну цяцьку, а отримав нічого не варту абищицю. Коли б і нас, вже ніби й битих, оця дитяча колізія не повергла у глибоку колоніальну прострацію…

Військові експерти та ті хлопці, до кого перемир'я «прилітало» 120 калібром, висловили суголосне «фе» зеленому пацифісту з його мантрою «бери шинель, пішли додому». Оскільки височайше вето на будь-яку дію у відповідь на обстріл наших позицій російськими  бандитами вже деморалізувало ВСУ.

Там достатньо й дилетанту у військових стратегіях і тактиках усвідомити присутність загороджувальних контролерів у тебе за спиною в той час, коли абсолютно ніяких спостерігачів немає по той бік фронту. Хіба що Сивохо в мокрих штанях. Ну-ну.

От маємо запитання до залюблених у верховного чотириразового  отказника  земляків: ви собі якось пояснили «контроль» Янелоха за тим, як у сірій зоні помирав поранений розвідник Ярослав Журавель?! По-людськи, поза казкою про Голобородька і страхіттями про рошенівський шоколад?

Чи все ще переживаєте миті тріумфу героїчного психолога-перемовника на врятуванні життів лучан від мавпи з філософською гранатою? Так отой перформанс в Луцьку було не його *** діло. А під Зайцевим, де гинули хлопці – пряма службова відповідальність. Зірочки ви розкодували правильно, фольклор не помиляється.

І нашого опозиційного до зе'пошесті брата п'ята колона навперебивки звинувачує у небажанні припинити війну, маскуючи свою павловську приреченість слідувати совковому рефлексу на «навіки разом». Приховуючи головне у цій оборудці: якою часткою суверенітету доведеться поступитися Україні?

Доки ще немає новин з війни, перечитайте два тексти – версії телефонної розмови путіна і Зеленського про перемир'я у викладі Офісу Зе і путінського прес-центру. Небо і земля. Діаметрально протилежні позиції. Один – про сім мішків гречаної вовни, та й ті неповні, інший – про химині кури. Тож ціна подібних «домовленостей» коливається десь біля точки біфуркації – повної капітуляції.

Не хотілося би накаркати, але «махнуть, не глядя» можна. Чи буде на що дивитися? І чим.

Читайте також:
Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.
08:51
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.
09 січня, 08:59
В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.
02.12.2020, 12:14
Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.
26.11.2020, 10:37