Схема Капліна&Біленького з обкрадання полтавців на ліках

Опінії
29.12.2016, 08:37
Схема Капліна&Біленького з обкрадання полтавців на ліках

Блог Олександра Лещенка, голови ГО Громадський Майдан Полтавщини

Що ближче розв’язка з конкурсом на посаду керівника обласного комунального підприємства «Полтавафарм», то більше кулуарної метушні навколо нього!

Те, що посада керівника «Полтавафарм» виявилася дуже «солодкою» для політичних партій, було зрозуміло з самого початку, під час вивчення положення про конкурс.

Так, на початку функціонування «робочої групи» з розроблення положення, до неї були включені незалежні юристи з Юридичної академії, ініціатори від громадськості та депутатів. Але вже з самого початку від громадськості було включено тільки мене з правом голосу (мабуть тому, що був ініціатором розробки положення).

На початку роботи цієї групи була можливість до діалогу за рахунок незалежних юристів, що фахово підтримували ініціативи щодо розробки положення, яке робило би конкурс конкурсом проектів розвитку підприємств, а не конкурсу резюме. Завдяки цьому швидко розробили концептуальний проект положення. Саме в цей момент голова облради Біленький призначив в.о. керівника «Полтавафарм» «дипломованого хабарника» Майбороду. 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

Це була перша спроба «рейдерства» підприємства комерційною групою. Завдяки активістам, хабарника було викрито. Його вигнали з підприємства. І після цього все в робочій групі кардинально змінилося! Зрозумівши що «солоденьке» підприємство знов вільне, тоді ще «простолюдини» на чолі з «борцем із корупцією» Капліним, зрозумівши що в цій спробі Біленький програв, швиденько з ним домовились і делегували на посаду керівника свого представника – Валерія Прядка.

Якголова робочої групи, Прядко не виносив на розгляд комісій розроблене уже в січні положення, а замість цього, підтягнув «в допомогу собі» Сагайдачного (той побачив, що новим положенняму нього забрали можливість маніпуляцій при призначеннях– авт.) та депутатку Ірину Степаненко (яка виступала за повернення конкурсів резюме – авт.) і разом вони почали підводити що розроблене положення суперечить законодавству. Але юристи фахово розбили ці їхні претензії! І тоді вони, зрозумівши що «номер не пройшов», почали ображати юристів та спровокували їхню відмову працювати в цій групі! Коли юристи пішли з групи, почалась перетасовка положення групою Прядко- Степаненко-Сагайдачний! Я залишився один проти 5-6 чоловік, і всі мої голосування проти внесення змін не мали результату!

Замість подачі положення на сесію, цей «тандем» за лютий місяць «перекроїв» положення. Причому в бажанні перекроїти «під себе», Прядко дав можливість своїм «компаньйонам» також ухопити собі. Результат ми бачимо зараз. Саме завдяки цим змінам, положення про конкурс перетворили в майданчик для політичних торгів! Саме завдяки цим змінам, ми отримали на посади Волошиних і, гадаю, «ягідки» ще попереду! До речі, перед сесією, профільна медична комісія не погодила кандидатуру Прядка на в.о. керівника «Полтавафарм»! 

Щоправда, це не завадило Біленькому винести питання про призначення на сесію.

Отже, при постановці питання про призначення Прядка в.о. керівника «Полтавафарм», кандидат на посаду з трибуни сесії пообіцяв вивчити ситуацію на підприємстві і через два місяці представити план розвитку підприємства. Ще він пообіцяв, щоб не було балачок, не брати участь в конкурсі!

Але отримавши таку бажану посаду, Прядко швидко (при покриванні Біленького – авт.) забув про свої обіцянки! Замість цього, Прядко почав «простолюдне» захоплення підприємства! Почав з заміни персоналу, внесення (під себе – авт.) змін до статуту підприємства! Почав з відродження схем аля-Стацюк з залученням третіх осіб для перемовин з постачальниками (звичайна корупційна схема з «відкатами» третім особам, які не підзвітні власникам підприємства – авт.) Ось звідки зразу з’явилася інформація, що поставники підняли ціни на 30-40%! 

В ТЕМУ: Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки

Гадаю, що це і є доля «відкатних» посередників! Тільки на цей раз цих «посередників» схоже «погоджував» «борець» із корупцією Серьожа (Каплін – авт.)!

Питання: а хто йому давав такі повноваження?

Саме тут і сталася ця Каплінсько-Біленька крадіжка. У полтавців украли соціально-орієнтовані аптеки! Зараз вже внесли зміни достатуту підприємства, якими виводять його з під Департаменту Охорони Здоров’я і перетворюють в звичайне комунальне підприємство, яке не буде підпорядковане вимогам МОЗ! Отже, вони не відповідатимуть перед МОЗ за якість ліків! Не здивуюсь, якщо скоро в них замість пігулок з’явиться «крейда від Богатирьової»! Вже не варто розраховувати на пільгові ціни на ліки, бо соціально спрямоване підприємство, перетворюють на комерційного донора партійної каси перед виборами.

Далі буде. 


Читайте також:
"Самозашквар" влади під орудою Володимира Зеленського немає меж.
29 травня, 10:30
Один із найбільших олігархів України розкошує за океаном за наш із вами кошт, шановні українці!
27 травня, 11:44
Бубочка дає відмашку на пригоди сорока трьом живописним полотнам з приватної колекції героя свого нічного кошмару
27 травня, 07:38
Конфлікт біля ставка поблизу села Новоселиця криє у собі низку проблем для повоєнного суспільства.
26 травня, 10:05
і як там люди до цього працювали?! А дехто ще й не аби день до вечора
26 травня, 07:58
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
25 травня, 10:09