Щорічно в першу неділю квітня відзначається День геолога

ПОЛТАВА
04.04.2021, 17:30
Щорічно в першу неділю квітня відзначається День геолога

Робота геолога не може виконуватись за шаблоном, тому вона вимагає аналітичний та творчий характер

Щорічно в першу неділю квітня відзначається День геолога - професійне свято фахівців, пов'язаних з геологічними науками та спеціальностями.

Указом Президента України від 07.02.1995 № 110/95 в Україні встановлено професійне свято працівників геології, геодезії та картографії – День геолога, який відзначається щорічно в першу неділю квітня.

Геологією називають науку про будівництво Землі та історії її розвитку. Основними об’єктами дослідження геології є гірничі породи, в яких зображений і простежується геологічний літопис Землі. Також геологія вивчає сучасні фізичні процеси та механізми, які діють на поверхні Землі та в її надрах. Вивчення різних процесів дозволяє зрозуміти, яким чином відбувався розвиток нашої планети у минулому.

При щорічному зростанні попиту на мінеральні ресурси робота у геологів є завжди. І від їхньої роботи багато в чому залежить добробут, розвиток та економіка країни.

Шановні геологи! Ви обрали цю нелегку роботу за покликанням душі, знаєте ціну праці, дружньої підтримки, відданості справі, цілеспрямованості. Ваше життя – невтомний пошук, а ваша щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та безкорисливу відданість своїй справі.

Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом! Для нашої країни, наділеної багатими природними ресурсами, геологія є однією зі складових для стабільного розвитку економіки. Дякуємо Вам за гідну роботу і бажаємо здоров’я, щастя, добробуту та подальших успіхів у Вашій благородній справі!


Але, у святковий день ми змушені констатувати, що  незважаючи на кропітку титанічну працю геологів на благо своєї країни, результатами її скористалися новоявлені олігархи, як то Аваков, Коломойський, Ахметов, Злочевський, Медведчук, Шуфрич, та інші. Узурповані ними  розвідані українськими  геологами родовища стали основою їх мільярдних статків. Викрадене у Полтавнафтогазгеології Пустовойтенком і ТОВ "Нафтогазтехнологія" Семиренківське родовище і ЦМК навколо нього уже понад двадцять років дозволяють ділкам від влади  отримувати десятки мільйонів доларів щомісячно. Така ж сама історія з Сахалінським НГКР, така ж історія з сотнями інших родовищ, які загарбані олігархами, та різного роду ділками.

НАК "Надра України", як головне геологічне підприємство країни його очільник Тарас Кузьмич розпродує за копійки  "на корню", знищуючи геологічну галузь, яка ледь оговталась після Ставицького.

Ціна фінансових "досягнень" олігархів у десятки мільярдів доларів - то і є ціна досягнень українських геологів, які, на превеликий жаль, держава, в особі злодійкуватих президентів та очільників силових структур, віддала на збагачення ворогам українського народу.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Контррозвідувальні заходи тривають у низці релігійних об'єктів, тимчасово загарбаних колаборантами з Московського патріархату.
вчора, 08:03
Полтава
«Полтаваобленерго» додало у черги погодинних відключень електроенергії нові населені пункт та вулиці.
05 грудня, 16:03
Полтава
Вітчизняна медична галузь істотно постраждала від повномасштабної російської агресії, але загальний розвиток не загальмувався.
23 листопада, 08:07
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Полтава
Чому Полтавська міська рада саботує встановлення пам'ятної дошки Джохару Дудаєву?
09 листопада, 16:01
Полтава
На сайті АТ «Полтаваобленерго» опублікували оновлений графік погодинного відключення електроенергії.
02 листопада, 11:20