Щорічно в першу неділю квітня відзначається День геолога

ПОЛТАВА
04.04.2021, 17:30
Щорічно в першу неділю квітня відзначається День геолога

Робота геолога не може виконуватись за шаблоном, тому вона вимагає аналітичний та творчий характер

Щорічно в першу неділю квітня відзначається День геолога - професійне свято фахівців, пов'язаних з геологічними науками та спеціальностями.

Указом Президента України від 07.02.1995 № 110/95 в Україні встановлено професійне свято працівників геології, геодезії та картографії – День геолога, який відзначається щорічно в першу неділю квітня.

Геологією називають науку про будівництво Землі та історії її розвитку. Основними об’єктами дослідження геології є гірничі породи, в яких зображений і простежується геологічний літопис Землі. Також геологія вивчає сучасні фізичні процеси та механізми, які діють на поверхні Землі та в її надрах. Вивчення різних процесів дозволяє зрозуміти, яким чином відбувався розвиток нашої планети у минулому.

При щорічному зростанні попиту на мінеральні ресурси робота у геологів є завжди. І від їхньої роботи багато в чому залежить добробут, розвиток та економіка країни.

Шановні геологи! Ви обрали цю нелегку роботу за покликанням душі, знаєте ціну праці, дружньої підтримки, відданості справі, цілеспрямованості. Ваше життя – невтомний пошук, а ваша щоденна праця поєднує в собі глибокі знання та безкорисливу відданість своїй справі.

Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом! Для нашої країни, наділеної багатими природними ресурсами, геологія є однією зі складових для стабільного розвитку економіки. Дякуємо Вам за гідну роботу і бажаємо здоров’я, щастя, добробуту та подальших успіхів у Вашій благородній справі!


Але, у святковий день ми змушені констатувати, що  незважаючи на кропітку титанічну працю геологів на благо своєї країни, результатами її скористалися новоявлені олігархи, як то Аваков, Коломойський, Ахметов, Злочевський, Медведчук, Шуфрич, та інші. Узурповані ними  розвідані українськими  геологами родовища стали основою їх мільярдних статків. Викрадене у Полтавнафтогазгеології Пустовойтенком і ТОВ "Нафтогазтехнологія" Семиренківське родовище і ЦМК навколо нього уже понад двадцять років дозволяють ділкам від влади  отримувати десятки мільйонів доларів щомісячно. Така ж сама історія з Сахалінським НГКР, така ж історія з сотнями інших родовищ, які загарбані олігархами, та різного роду ділками.

НАК "Надра України", як головне геологічне підприємство країни його очільник Тарас Кузьмич розпродує за копійки  "на корню", знищуючи геологічну галузь, яка ледь оговталась після Ставицького.

Ціна фінансових "досягнень" олігархів у десятки мільярдів доларів - то і є ціна досягнень українських геологів, які, на превеликий жаль, держава, в особі злодійкуватих президентів та очільників силових структур, віддала на збагачення ворогам українського народу.

Читайте також:
Полтава
Чиновники здійснили інвентаризацію наявних у громаді ставків й озер. 86 водних об'єктів нині перебувають на балансі, 8 з яких уже в оренді.
вчора, 12:30
Полтава
Кишені волонтерів не бездонні, держава в особі чиновників має нарешті перейти на військові рейки. Україна програє кількісно і якісно росії.
31 жовтня, 21:48
Полтава
Міська влада прифронтової громади на сході Січеславщини видає бажане за дійсне. Замість наведення ладу, шириться відверта пропаганда.
31 жовтня, 13:42
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
Більше десятка бойових дронів для ліквідації окупантів отримали військовослужбовці Сил оборони України. Їх придбали небайдужі громадяни.
30 жовтня, 14:50
Полтава
Віталій Малецький слідом за Хвіліпом Проніним обрав шлях прислужника корумпованого Зе-режиму. Скликає позачергове засідання міської ради.
30 жовтня, 08:23