Created with Sketch.

Сі Цзіньпін Зеленському: місце України у зоні впливу Росії

29.03.2023, 18:46
Фото: Money Control

Пекін не вважає Київ суб'єктом міжнародної політики, а радше пересиченим західною зброєю та грошима бунтівним васалом Москви.

Для комуністичного Китаю "українська криза" (а  саме таке формулювання прийнято в Китаї) полягає зовсім не в тому, що одна країна напала на іншу, захопила її території та вчиняє геноцид слабшої у військовому та економічному плані нації.

"Українська криза" полягає у тому, що країна, яка має знаходитись у зоні впливу однієї "великої сили" (таке формулювання використовується) вирішила перейти в іншу команду, до іншої "великої сили", що звісно є неприйнятним для Пекіну.

Адже "новий порядок" (який схожий на старий) полягає у тому, що "великі сили" мають поважати лімітрофи один одного, інакше це створює "кризові явища".

Тому і вирішення "української кризи" має полягати в тому, що дотримавшися церемоніалу типу "поваги територіальної цілісності", лімітроф має повернутися на своє місце.

А місце України у зоні впливу Росії.

Тож коли всі це зрозуміють, тоді почнеться "вирішення кризи", власне тому і Сі Цзіньпіню немає сенсу говорити із Володимиром Зеленським, бо про що?

«Зеленський просто маріонетка Вашинґтону, а Україна об'єкт гри "великих сил", тому "великим силам" треба перестати "підливати масло у вогонь" [заперечувати реальності географії та допомагати Україні – прим. авт.], а сісти й вирішити долю цього об'єкта», – гучно лунає з КНР.

Звісно дипломати та мрійники можуть жити у вологих мріях того, що комуністичний Китай визнає суб'єктність України, але це хіба що мрії, далекі від реальності настільки ж, наскільки та дата приїзду Сі Цзіньпіня у Київ.

Якщо товариш Сі не визнає суб'єктності куди більш потужної та багатої Південної Кореї, намагаючись розповідати що їм робити, з ким дружити, де ставити чи не ставити системи ППО, то щодо нас все і так зрозуміло.

Власне чергова "багатовекторність" України, яку пропонують деякі, завершиться простим поглинанням України Росією, як закінчилась "прокитайська" багатовекторність Білорусі.

Тому відверто не розуміємо бажання "говорити з Китаєм", адже що ви, панове з Банкової, збираєтеся йому розповісти, про що домовитись, що запропонувати?

Якщо ЄС чи США мають важелі вплинути на КНР санкціями, які вдарять по економіці комуністичного Китаю (і що власне, як і з Росією, треба робити превентивно, а не чекати, коли Пекін почне постачі зброї), то зустріч Києва і Пекіна, у кращому випадку, – це порожня чайна церемонія.

Тому Україні треба говорити із союзниками, говорити про необхідність тиску на Китай і введення проти нього санкцій, щоб він і не думав збільшувати допомогу Росії, а не з КНР про те, яке блакитне небо над головою.

Читайте також
Китай таємно запустив місяцехід на зворотний бік Місяця
Життя
Китай запустив екіпаж із трьох осіб на власну космічну станцію
Світ
Китайці інвестують у біткоїн через проблеми на фондовому ринку
Економіка
Китай збудував найбільший завод із виробництва етанолу з вугілля
Світ
Ван Сяньчжи — основоположник ієрогліфічної каліграфії
Мистецтво
Китай підтримав позицію «Останнього Бастіону» щодо конфлікту Ізраїлю і Палестини
Світ