Симуляція скорботи від Володимира та Олени Оманських

Опінії
22.11.2022, 09:05
Симуляція скорботи від Володимира та Олени Оманських

Про ебонітові беркутячі палички не хоче сьогодні згадати?

Громадсько-політичний діяч і політолог

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

От я ж розумію, що це для нього лише ритуальне дійство, нічого щирого в цьому нема.

Можна би просто зігнорувати ще один вияв кон'юнктури без почуттів. Але от прориває, коли згадую той цинізм з днів Майдану й жорстоких розправ беркутні над людьми.

Про ебонітові беркутячі палички не хоче сьогодні згадати?

Ні, кожен має право на помилку і її виправлення. От лише не буває прощення без покаяння.

Він НІКОЛИ, НІ РАЗУ не зволив сказати, що був неправий, цинічний і підлий, не попросив пробачення за ту зневагу, яку демонстрував до всього того, чому зараз фальшиво вклоняється.

Тому, даруйте, не вірю.

Читайте також:
Опінії
Капітан Вакарчук і секретна війна за кордоном.
вчора, 19:44
Позиція
Як графоманія лікує психопатію (історія хвороби пацієнта Ігоря Гавриленка)
21 червня, 15:15
Політика
Елітні квартири «в стилі МінДіча- Зеленського» у Києві підірвали мережі.
20 червня, 19:44
Війна
«Просто людина виїжджає в нікуди».
20 червня, 19:22
Опінії
Між кров'ю та лайками: втеча з цифрового пекла
18 червня, 19:07
Життя
Ілюзія освіченості: як «правильна» мова вводить в оману.
17 червня, 20:58