Сінгапур відкриває плавучу сонячну ферму на 122000 панелей
Сонячна ферма - одна з найбільших у світі плаваючих сонячних фотоелектричних систем.
Плавуча сонячна ферма Сінгапуру на водосховищі Тенге була офіційно відкрита Sembcorp Industries та Національним агентством водних ресурсів країни PUB, йдеться у заяві для преси.
Сонячна ферма складається зі 122 000 сонячних панелей на площі 45 гектарів, що приблизно відповідає розміру 45 футбольних полів. Сонячна фотоелектрична (PV) ферма з піковою потужністю 60 мегаватів (МВт) офіційно є однією з найбільших у світі плавучих сонячних фотоелектричних систем.
Сінгапур прагне боротися з високими викидами C02
Сонячна ферма була розгорнута в рамках мети Сінгапуру по збільшенню потужності сонячної енергії в чотири рази до 2025 року, щоб допомогти країні зробити свій внесок у подолання глобальної кліматичної кризи.
Оскільки острівна держава, яка за розміром менше половини Лондона, не має необхідних земельних ресурсів для великих сонячних ферм, вона скористалася своїми водними ресурсами.
Попри відносно невеликий розмір, Сінгапур є успішним фінансовим центром, що робить його одним з найбільших джерел викидів вуглекислого газу на душу населення в Азії, згідно зі звітом AFP.
В Sembcorp Industries заявили, що електроенергії, виробленої сонячною фермою, буде досить для живлення п'яти місцевих водоочисних споруд Сінгапуру, що покриє приблизно 7 відсотків річної потреби Національного агентства водних ресурсів в електроенергії.
Будівництво плавучої сонячної ферми почалося у серпні 2020 року. В Sembcorp Industries заявляють, що через обмеження, пов'язані з COVID-19, була розроблена «нова інженерна та будівельна техніка», щоб зібрати виготовлене на замовлення обладнання, це збільшило швидкість монтажу сонячних панелей на 50 відсотків.
Електролюмінесцентна візуалізація за допомогою дрона також використовується для захоплення рентгенівських сигналів від фотоелектричних модулів, щоб точно визначити будь-які проблеми, викликані новим виробничим процесом.
Поплавці, які використовуються на сонячній фермі, виготовлені з поліетилену високої щільності (HDPE), який підлягає вторинній переробці, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та корозії. Самі сонячні панелі кріпляться до резервуара за допомогою ланцюгів та бетонних блоків.
Сінгапур продовжить вивчати свої водні шляхами та узбережжя, щоб побудувати сонячні ферми, необхідні для досягнення своїх кліматичних цілей. Уряд країни також санкціонував будівництво сонячної ферми з 13000 панелей, яка простягається від узбережжя Сінгапуру до Джохорської протоки, що відокремлює Сінгапур від Малайзії.