Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки

Позиція
17 листопада, 13:00

Колишні очільники Полтавської ОДА Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки, дані три роки тому.

Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_1
Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_3

Переконання колишнього очільника Полтавської ОДА Олександра Удовіченко про те, що обіцяного треба три роки чекати, вочевидь справили враження на його послідовників з числа харківських вар'ятів варягів, які приходили на полтавські землі.

Тож, після трьох років роздумів, Олег Синєгубов і Дмитро Лунін вирішили надолужити обіцяне 530 вихованцям Полтавської ДЮСШ «АВАНГАРД» ІМЕНІ І.В. ШЕМЯКІНА (відділення боротьби ДЮСШ ім. О. Бутовського), яких вони розмістили у напівзруйнованій конюшні колишнього генерал-губернатора, та розпочати довгообіцяний ремонт

Щоправда, слово ремонт відносно їх дій має якийсь анекдотичний і саркастичний відтінок.

Можливо, саме таким чином виглядають пустопорожні обіцянки сучасних харківських політиків.

Людство вироджується. Епохи інтелектуалів, творців, відповідальних людей добігають кінця.

Замість зайвих слів наочні світлини «ремонтів» найкраще відтіняють обличчя обіцяльників.

Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_5Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_6Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_7Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_8Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_9Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_10Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_11Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_12Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_13Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_14Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_15Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_16Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_17Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_18Синєгубов і Лунін почали виконувати обіцянки_19

«Ремонтні роботи» в ДЮСШ «АВАНГАРД» ІМЕНІ І.В. ШЕМЯКІНА (відділення боротьби ДЮСШ ім. О. Бутовського)

Далі буде...

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Позиція
Убогі інтелектуали, яких наротні необтяжені розумом шлунки привели до влади в Полтаві, впевнено обіцяють обіцяти і надалі.
01 грудня, 12:30
Політика
Українці обурені «креативом» «Ощадбанку» та «Укргазбанку», які поділилися ідеєю: як розв’язати проблему із замінуванням полів.
30 листопада, 07:25
Політика
Немає такого поняття «російськомовний громадянин України». Цей маркер був запроваджений російською ідеологією.
22 листопада, 13:17