Сівкович — перемовник від Зеленського? Від кого ж тоді Гетманцев ?

Опінії
21.10.2023, 14:45
Сівкович — перемовник від Зеленського? Від кого ж тоді Гетманцев ?

У 2019 році Зеленський сам делегував Сівковичу повноваження вести переговори з рф.

Головний судовий репортер України — Ірина Салій викладає стенограми із суду над зрадником Куліничем (ексголова Кримської СБУ).

На суді Кулінич вивалив подробиці про якогось Сашу Бєляєва. Він свояк Баканова (одружені з сестрами). Бізнесмен середньої руки. Партнер російсько-українського рейдера Вови Палихати (пов'язаний із Бабаківцями та Тарасом Козаком).

Свого часу Ігор Тинний загнав Бєляєва та директора його фірм — Баканова «за Можайськ» через пару міні-ГЕС, їх тоді врятувало лише заступництво сина колишнього голови СБУ Радченка та доброта Хорошковського.

Баканов з переляку кинув енергобізнес і перебіг до Зеленського бухгалтером в 95-й квартал.

До речі саме Бєляєв завів студента-коміка Зеленського до свого однокласника Ігоря Дащенка, який був зіркою КВК-команди «Кривий Ріг-Запоріжжя транзит», в якій Зеленський став актором на підтанцьовці, але саме це дозволило йому стати чемпіоном вищої ліги КВК у 1999 році. у складі тієї команди

Бєляєв має широкі зв'язки в росії. Його сестра — громадянка США. У 2019 році він став радником Баканова в СБУ та сірим кардиналом набагато більш впливовим у службі, ніж будь-які Наумови-Кулиничі-Нескромні. Зараз він перебуває у Празі.

На суді цитують якийсь файл із флешки, за якою Кулініча звинувачують у зраді:

«Встановлено контакт із С (радник голови СБУ Баканова, фінансовий партнер Зеленського — Бєляєв Олександр Валентинович, який за вказівкою президента виконував ті чи інші доручення, був активним учасником виборчої кампанії Зеленського), що є дуже близьким до президента України.

2 червня 2019 року на дачі президента з його ініціативи відбулася розмова з С, де Зеленський повідомив, що у нього пройшли зустрічі з низкою впливових постатей української політики про канал зв'язку між ними, напрацювань приєднання до росії.

Президент вважає, що потреба у такому каналі давно назріла. Однак він нікому не радить зустрічатися та довіряти, і пропонує С. очолити цей процес. Як перший крок С. доручено взяти під контроль голову партії «Слуга народу» Разумкова, партійну організацію, а також президент попросив Бєляєва перевірити щодо лояльності всіх кандидатів на посади в уряді України. У тому числі начальника прикордонних військ «днр».

Зеленський також дав доручення Бєляєву надати всю необхідну допомогу та залучити до виконання поставлених завдань голову СБУ Баканова.

Президент України не приховував і іншої своєї мети — він хотів скористатися досвідом Бєляєва як впливового підприємця, надати йому повне сприяння у перетворенні на свого олігарха. Зеленський запевнив Бєляєва, що готовий провести всі необхідні призначення на ключові посади для того, щоб це сприяло налагодженню закритого каналу спілкування з керівництвом російської федерації.

Як перше завдання Беляєву — президент поставив пошук шляхів звільнення з полону українських моряків. З урахуванням вищевикладеного вважаю за доцільне оперативним шляхом провести зустріч Бєляєва з представником вищого російського керівництва Шойгу, на якій обговорити можливість впливу росії на керівництво «лднр» з метою припинення бойових дій, розведення військ, налагодження закритих переговорів, про просування на ключові посади наших людей — таких як СБУ, Нацгвардія, прикордонні війська, а також на посаду представника щодо врегулювання відносин з невизнаними республіками» — оголошував Кулініч зміст довідки з цієї флешки, яку, ймовірно, склав співробітник ФСБ рф для свого керівництва.

У файлах йдеться про можливість встановлення закритих переговорів з рф і те, що президент Зеленський готовий змінити склад уряду: поміняти міністрів оборони та МВС, голову СБУ та генпрокурора, провести дострокові вибори, ставитися питання про припинення вогню.

«Закриту договірну частину вестиме колишній віцепрем'єр міністр України, який перебуває у Москві, — Сівкович» — зацитував Кулініч.

Тобто у 2019 році українська сторона сама делегувала Сівковичу повноваження вести перемовини з рф. І Кулініч учасником цих перемовин не був.

Читайте також:
Опінії
Усі брешуть, так влаштована система, і в цьому потоці брехні немає сенсу шукати правду. А там де немає правди, немає правильних рішень.
27 травня, 11:42
Політика
Будувати буде ТОВ «Вельт Капітал», яке ловили на завищенні цін удвічі
27 травня, 11:00
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
24 травня, 10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
23 травня, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05