«Слуги народу» ніяк не вгомоняться: хочуть ввести ЛГБТ диктатуру

Опінії
30 квітня, 15:50
«Слуги народу» ніяк не вгомоняться: хочуть ввести ЛГБТ диктатуру
Фото: newsland.com

Депутати від правлячої фракції внесли черговий проект закону, який криміналізує критику ЛГБТ.

Журналіст, історик

На офіційному сайті Верховної Ради України з’явився текст законопроєкту № 3316-3 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за вчинення злочинів з мотивів нетерпимості». Автором є народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Бакумов.

У пояснювальній записці депутат пише, що мета законопроєкту захистити меншини. На його думку саме меншини (сексуальні, релігійні, які мають відхилення в статевій орієнтації та самоідентифікації) є найбільш незахищеними й потерпають від нападок (щоправда, від кого депутат не уточнює).

Що пропонує нардеп

Бакумов пропонує внести зміни до Кримінального кодексу України. Зокрема, замінити теперішнє поняття «вчинення злочину на ґрунті расової, національної, релігійної ворожнечі чи розбрату або на ґрунті статевої приналежності» на «вчинення злочину з мотиву нетерпимості». При цьому під нетерпимістю, за задумом Бакумова, слід розуміти відкрите, упереджене, негативне ставлення на основі стереотипних поглядів стосовно категорії осіб, відмінних за такими ознаками як раса, стать, колір шкіри, інвалідність, сексуальна орієнтація, національність, мова, релігійні переконання.

Вважаєте гей-паради огидними – покарання.

Іншими словами – думаєте, що жебраки певної національності, які засіли на українських вокзалах та ринках, злодюги – отримаєте ув’язнення чи штраф. А ще гірше якщо вони напали на вас, а ви відбивалися, то все – тюрма. І суд має врахувати, що ви побили саме не українця і за це ще більше впаяти.
Вважаєте гей-паради огидними – покарання.

Обставини

На початку квітня інша представниця «слуг народу» Ольга Василевська-Смаглюк зареєструвала законопроект, який вводить жорсткі покарання від 8 до 15 років за критику ЛГБТ. Бакумов у пояснювальній записці до свого законопроєкту пише, що норми її проекту надто жорсткі й має бути вжито пом'якшувальні заходи.

Експерти сходяться на думці, що українське суспільство негативно сприйняло жорсткі диктаторські гомосексуальні закони, тому законопроєкт Бакумова має в м’якшій мірі ввести норми блакитної диктатури, аби не збурювати суспільство (з одного боку), а з іншого відпрацювати накази з боку грантових організацій США та Європи.

Звичайно даний законопроєкт є дещо м’якшим, ніж проєкт Ольги Василевської-Смаглюк, але продовжує дивувати той факт як «слуги» з ослячою впертістю продовжують нав’язувати диктатуру українцям.

Позиція гаранта

У жовтні 2019 року чинний президент Володимир Зеленський під час 14-годинного марафону, коли він відповідав на питання засобів масової інформації, на питання про пропаганду ЛГБТ зазначив:
«Дайте людям вже жити».

Тобто очевидно дані ініціативи, в разі їх схвалення парламентом, де, за оцінками експертів, сидить чимало осіб, які фінансуються фондами Джорджа Сороса та США, точно будуть підписані чинним пРезидентом.

Перспективи

«Слуги народу» ніяк не вгомоняться: хочуть ввести ЛГБТ диктатуру_1

Україну вся більше затягують у так званий «західний світ», де соромно бути білим, особливо християнином, чи просто нормальним чоловіком. А протидія міграції та ЛГБТ є незаконною. Очевидно саме таку Україну будують «слуги» та їх господарі, що стоїть за ними.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Дорожні роботи продовжують зростати у ціні.
19 серпня, 13:43
Обранцям кортить якомога більше стягнути грошей, запроваджуючи драконівські штрафи.
23 липня, 13:43
Ціна на делікатес в Інтернеті стартує від декількох сотень гривень.
05 червня, 17:17
Законопроєкт носить відверто феміністичний і абсурдний характер.
20 травня, 16:06
Додатковий державний збір за виліт з аеропортів України прописано в новому законопроєкті, який схвалили за основу.
19 травня, 16:02
Представники влади хочуть без аукціону здавати приміщення: експерти б’ють на сполох через корупцію.
15 травня, 18:00