«Слуги народу» все ще думають, що домовляться з Путіним

Опінії
15 квітня, 13:56
«Слуги народу» все ще думають, що домовляться з Путіним
Фото: Google

Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!

Народний депутат України VIII скликання

Сьогодні найголовніші загрози для нашої держави – це стягування російських військ і поширення коронавірусу. Але провладна більшість займається чим завгодно, окрім розв'язання цих нагальних питань.

Виходячи з причин скликання позачергових парламентських сесій, найнагальніші питання для "слуг" – це "сто кіловат" або розмитнення авто. Це дуже правильні та доречні речі, але ж першочерговими завданнями є зовсім інші загрози.

На кордоні України стягуються російські війська, жодного перемир’я не існує, а Україна ризикує припинити своє існування, як держави!

Терорист і вбивця Путін буде користуватись всіма нашими слабкостями в першу чергу для досягнення своєї мети. А вона у нього така – знищити Україну як максимум, і як мінімум – повернути Україну до "російського світу" всіма можливими засобами.

І тут питання насправді не до єдності українського народу, а найбільше – до української влади. А друге питання – протидія коронавірусу.

Наразі повністю провалено тестування, виявлення ланцюжка розповсюдження інфекції, обсервація та вакцинування. Лікарі не отримують обіцяних надбавок, в лікарнях не вистачає кисню, а в селах продовжують скорочувати систему первинної медичної допомоги. 

Але український парламент чомусь займається всіма іншими речами, окрім цих двох засадничих найбільших небезпек, через які щодня гинуть люди. Тим самим слуги демонструють повну власну безпорадність перед викликами та капітулянство перед ворогом.

Читайте також:
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04 листопада, 10:44
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09 вересня, 08:12
У разі оголошення війни, українська влада не змигне й оком, аби ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну".
01 травня, 09:09
Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?
02 квітня, 11:26
Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.
31 березня, 11:34
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21