Смерть допомогла Кернесу уникнути кримінальної відповідальності

Опінії
18.12.2020, 11:34
Смерть допомогла Кернесу уникнути кримінальної відповідальності

Кілька разів обраний міський голова Харкова залишиться у спогадах сучасників як "незламний борець" із центральною владою.

Народний депутат України VIII скликання

За те, що Кернес пішов від нас переможцем, — не те що непокараним, а ще й багатократно обраним мером Харкова, — слід дякувати зрадникам. А з них першому — Юрію Віталійовичу Луценку.

Саме за його правління у Генпрокуратурі група з кількох десятків прокурорів уся (!) "захворіла" і 6 (!) разів підряд не з'являлася на судове засідання. Що абсолютно законно було визнано судом як ВІДМОВУ ВІД ОБВИНУВАЧЕННЯ.

Насправді це відмовились від обвинувачення не прокурори. Відмовилися ми. Кожен з українців.

Дуже печальний прецедент: нація пережила з Кернесом, записним бандитом і відкритим зрадником у найтяжчі для нас дні, колосальну ганьбу.

Надалі нас ще багато років зневажатимуть за Кернеса і за багатьох інших, будуть вважати безсловесним бидлом, котре можна безкарно грабувати й продавати закордонним центрам впливу. Ми все одно не зможемо за себе постояти.

Ми все одно будемо знову голосувати за таких же, чи ще гірших. Ми все одно не здатні будемо висунути зі своїх рядів кращих. Такий у нас довгий шлях.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Пособники Кремля звинуватили його у тероризмі та віддали його Москві транзитом через Білорусь.
17 лютого, 17:51
Тепер від спецслужбістів вимагають домогтися заборони партії Шарія та участі в українській політиці його пособників.
16 лютого, 16:52
Домовленості, підписані 6 років тому у Мінську, мають приватний характер; слова "Росія" та "агресор" у них взагалі не фігурують.
13 лютого, 17:48
В'ятрович запитав у Баканова чому російські агенти пречудово почувають себе в Україні.
22 січня, 16:04
Андрій Єрмак зміг домовитися з основними політичними àкторами залишити тему цін на ЖКГ виключно для ситуативних виступів на ТБ.
21 січня, 12:13
Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.
16 січня, 13:23