Спокійно та без зради

Опінії
03.11.2022, 14:15
Спокійно та без зради

До війни в секторі енергетики не дуже готувалися. Готувалися схоже до шашликів.

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

Зараз йде потік різних емоцій та спекуляцій стосовно готовності/неготовності енергокомпаній різних форм власності до швидкої заміни обладнання в результаті ракетних ударів.

Пояснюю.

Всі потужні енергокомпанії є ліцензіатами НКРЕКП та працюють в енергоринку згідно з ліцензійними умовами, які чітко регламентують їх обов’язки в тому числі на випадок стихійних чи аварійних ситуацій.

Так ось - ніякого згадування про спеціальну підготовку до роботи в зоні бойових дій чи створення спеціального аварійного резерву на випадок ракетних уражень там звісно немає.

Тобто - до війни в секторі енергетики не дуже готувалися. Готувалися схоже до шашликів.

А нескінченні штаби, засідання яких не мали жодних правових чи управлінських наслідків, скоріше стали елементом традиційного для України піару.

Отже, в умовах існуючої структури уряду та крайнього ступеня втрати керованості галуззю без потужного, професійного, вольового, авторитетного Першого Віцепрем’єра, який би щоденного, щогодинно та щохвилинно займався би енергобезпекою в режимі 24/7, ніякої ефективної підготовки до ОЗП бути не могло.

Заявляю це відповідально та об’єктивно.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Замість створення міжнародного трибуналу захищав «Умку» і Андрія Павелка
13:49
Новини
Влада українофобів, комедіантів і придурків
вчора, 13:57
Опінії
Злетіли блазні дуже високо, невже не сядуть?
03 лютого, 12:35
Політика
Чиновники-словоблуди – одна з бід сучасної України, так само як чиновники-казнокради, депутати-брехуни, чи президент-комедіант.
30 січня, 14:00
Опінії
Забагато яєць навіть для кварталу
29 січня, 12:25
Політика
65 мільйонів гривень витратить державний телеканал "Дом" на ток-шоу подруги Зеленського з "95 кварталу" та розважальну програму
29 січня, 11:15