Справа Мазепи об’єднала багатьох українських бізнесменів проти свавілля влади

Опінії
20 січня, 11:00
Справа Мазепи об’єднала багатьох українських бізнесменів проти свавілля влади

Український бізнес відверто заляканий цілим валом бандитських нападів державних силових структур.

Журналіст, оглядач

Ігор Мазепа далеко не святий бізнесмен, і ситуація із земельними ділянками, яка є предметом кримінальної справи, справді викликає законні запитання. Але затримання Мазепи викликало неймовірну реакцію українського бізнесу не через предмет, а через форму та методи.

Людей шокувало, як зухвало та свавільно діє Державне бюро розслідувань, – і безпрецедентна хвиля дописів у фейсбуці створена саме бізнесменами.

Бізнесмена затримали за невідкладними обставинами за справу 10-річної давнини. Бізнесмена звинувачують у заволодінні землею в складі злочинної групи, але не затриманий жоден державний службовець, який 10 років тому насправді усі ці рішення ухвалював.

Бізнесмену інкримінують завдання шкоди на 7 мільйонів, але заставу вимагають з нього 700 мільйонів, а з його також затриманого брата – ще 500 мільйонів.

Український бізнес відверто заляканий цілим валом бандитських нападів державних силових структур. І справа Мазепи стала спільною загрозою для всіх.

Жоден олігарх на захист Мазепи не виступив – вони завжди домовляться з владою та силовиками.

На захист Мазепи від беззаконних дій силовиків виступили підприємці середнього масштабу, які розуміють, що так само силовики вдеруться і до їхніх офісів.

Зараз багато українських підприємців обговорюють, як допомогти Мазепі сплатити заставу в 1,2 мільярда за нього та його брата. Ці гроші могли б піти на фронт, на розвиток бізнесу, але вони підуть на захист від свавілля та беззаконня держави й так званих «правоохоронних органів».

Читайте також:
Опінії
Злочинці звинувачують героя, супроти якого нема ні факту, ні складу злочину, вже з першого засідання заходить у процесуальні тупики.
вчора, 12:05
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
12 квітня, 21:45
Політика
Зовсім скоро вітчизняні ґендерні комсомольці стануть ґендерними чекістами. Вони розстрілюватимуть українців вироками «веселкових» трійок.
15 березня, 12:30
Політика
Йому зменшили заставу до 21 мільйона гривень.
23 січня, 17:24
Полтава
Зеленський показово розправляється з опонентами режиму.
22 січня, 11:40
Політика
Серед підозрюваних – один із керівників Головного управління Держгеокадастру в Київській області
22 січня, 09:47