Справа військових – воювати мовчки без права голосу

Опінії
29.07.2023, 16:09
Справа військових – воювати мовчки без права голосу
Фото: Facebook

Майбутнє України вирішать без наших захисників. Ну, бо так вирішив чинний голова Верховної Ради XI скликання.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Пане Руслан Стефанчук, я гадки не маю, що примусило вас учора (28.VII.2023) публічно заявити, що Конституція не забороняє вибори під час воєнного стану і, що невдовзі питання виборів "буде актуалізовано". Може, Ви хотіли припугнути депутатів правлячої фракції, щоби вони голосували активніше.

Може, Ви випадково прочитали Конституцію, яка дійсно не регулює воєнний стан (для цього є закон "Про правовий режим воєнного стану"), і Ви вирішили поділитися з аудиторією своїм відкриттям. А може, Ви й справді готуєте вибори під час війни.

Мені, за великим рахунком, байдуже.

Я прочитав те саме, що і сотні тисяч хлопців і дівчат у пікселі: Ви заявили, що готуєте вибори без військових. Бо ніхто не зробить так, щоби військові голосували у окопах.

Ніхто не буде облаштовувати дільниці під Бахмутом. Ніхто не буде відпускати сотні бажаючих взяти участь у політичному житті та змінювати країну.

Ви фактично заявили, що справа військових – воювати мовчки. Тобто, без права голосу, а майбутнє країни вирішать без них, без нас.

Є дві новини:

  • перша – так не буде;
  • друга – так не буде ніколи.
Нічого не буде про нас без нас, крапка!

Пане Стефанчук, зверніть увагу на мудрі слова відомого політичного діяча, пана Стефанчука. Цей пан Стефанчук, пане Стефанчук, 19 червня цього року в інтерв'ю "Українській правді" сказав, цитую: «Вибори під час війни розірвуть країну».

Прислухайтеся до пана Стефанчука, пане Стефанчук. Уважно прислухайтеся, дуже.
Читайте також:
Опінії
І водночас Укренерго, Енергоатом, ДТЕК, ERU, ОГТСУ та Укртрансгаз та інші патріоти готуються до «важливої» конференції в Будапешті.
12 квітня, 15:41
Війна
Уряд США заважає знищенню нафтопереробної промисловості РФ, бо зростуть ціни на «чорне золото». А ще — зміцняться позиції Дональда Трампа.
22 березня, 19:23
Полтава
Представник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов підшукує собі нових покровителів. Очевидно, патронат Олега Кулініча став тягарем.
17 березня, 08:48
Політика
Обранець від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко вважає, що всі українці з інвалідністю придатні до війська. Натомість депутати — ні.
12 березня, 12:37
Політика
Там, де особа почувається абсолютно безкарною, — відкривається безмежне поле для зловживань. Доведено «слугами народу» і соросятами.
08 березня, 13:36
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32