США мають чітко заявити, що хочуть перемоги України

ВІЙНА
02.12.2023, 09:41
США мають чітко заявити, що хочуть перемоги України

Коли метою США стане перемога України, зникнуть причини не давати ATACMS – генерал Бен Годжес.

США та інші союзники України мають чітко заявити, що хочуть саме перемоги України, це створить потужні передумови для посилення військової допомоги.

Про це заявив колишній командувач армії США в Європі генерал у відставці Бен Годжес в інтерв'ю Голосу Америки.

«Сполучені Штати та інші наші союзники повинні сказати: «Ми хочемо, щоб Україна виграла!» І коли це стане нашою політикою, тоді більше не буде виправдань щодо постачань ATACMS, танків Abrams або F-16. Ми налаштовані на перемогу. Це те, що ми повинні зробити», – сказав Годжес.

Генерал зазначає, що він ніколи не чув, щоб президент Джо Байден чи Конгрес заявляли, що хочуть перемоги України.

«Вони кажуть: «Ми з вами стільки, скільки буде потрібно». Що це означає? Думаю, що є нерішучість. Не знаю чому, але мені дуже важко зрозуміти, що їх зупиняє. Вважаю, що є певна стурбованість, що росія може якось посилитись. Є певна невизначеність щодо того, що станеться, якщо Україна переможе, а режим путіна впаде» — пояснив Годжес.

Щодо ситуації на фронті генерал сказав, що«не хотів бути російським рядовим, який сидить в окопі».

«У них жахлива система логістики, їхнім лідерам начхати на них. Тож російські солдати жахливо страждатимуть взимку. Я думаю, що ми побачимо зниження ефективності деяких їхніх дронів» — сказав генерал.

Водночас він упевнений, що ЗСУ «не збираються знижувати темп».

«Вони продовжать тиснути на росіян та їхню логістику, бо не можуть дати їм ні дня відпочинку для зміцнення оборони» — зазначив Годжес.

Генерал також сказав, що не розуміє, чому Україна після подій 2014 року не налагодила адекватне виробництво боєприпасів, бо саме вона «десятиліттями була серцем оборонної промисловості Радянського Союзу». На його думку, це можна зробити навіть під час війни.

Читайте також:
Політика
Туреччина має надію на досягнення згоди між Азербайджаном та Вірменією стосовно Зангезурського коридору, який буде корисним для регіону.
21 липня, 21:18
Політика
путіну краще не випробовувати терпіння президента США. Китаю, Індії та Бразилії слід відмовитися від дешевої російської нафти.
21 липня, 10:33
Війна
У Стамбулі 23 або 24 липня може відбутися новий раунд перемовин російської та української делегацій.
21 липня, 08:23
Політика
В адміністрації президента США посилюються прихильники угод із Китаєм.
20 липня, 21:03
Світ
Очікується, що у 2026 році буде ухвалено основний закон Нової Каледонії, який визначить принципи організації влади на острові.
13 липня, 17:28
Політика
Дороги, кордони, мир: чого чекати від переговорів у Абу-Дабі.
10 липня, 13:12