Стабілізація української економіки залежить цілком від команди Зеленського

Опінії
27 квітня, 14:30
Стабілізація української економіки залежить цілком від команди Зеленського

Для того, щоб утриматися від оголошення дефолту, чинна влада мусить визначитися: вона або з громадянами, або з олігархами.

Народний депутат України VIII скликання

У кризі винен Зеленський, хоча українська економіка демонструвала катастрофічний спад ще до початку епідемії.

Торішній бюджет був не виконаний по дохідній частині на 55,7 мільярда гривень. Щоб якось врятувати ситуацію уряд заморозив витрати та використав 36 мільярдів гривень коштів єдиного казначейського рахунку, де зберігалися гроші місцевих бюджетів та митних контрагентів. Тобто проблема не була вирішена, а відтермінована.

Сьогодні фінансування медичних закладів покладають на місцеві бюджети, а гроші звідти ще того року забрав уряд. Хіпстерів на самокатах замінили прислужники олігархів, але від цього ситуація не змінилася. Винними в ситуації намагаються зробити кого завгодно: інфекцію, міністра, яка вже рік не працює, попередній уряд чи навіть просто українців, які не хочуть працювати на зарплатню у 200 доларів.

Це все ознаки навіть не дилетантизму, а справжнього інфантилізму та інтелектуальної незрілості. Але вихід є! — Необхідно припинити відтерміновувати прийняття "антиколомойського" закону, який повинен повернути довіру міжнародних партнерів та дати можливість працювати малому та середньому бізнесу.

Зеленському необхідно визначитися! Чи він діє в інтересах українського народу, чи в інтересах Коломойського. Поки що, на жаль, перемагає друга мотивація.

Читайте також:
За п'ять місяців 2020 року виробництво хліба скоротилося майже на 14%.
28 червня, 13:08
Упродовж червня поточного року понад 1,5 мільйона американців стали на облік держаної служби зайнятості.
26 червня, 10:00
Депутатський фонд оплати праці хочуть збільшити на 9000 гривень!
19 червня, 13:02
В Україні понад 6 мільйонів людей можуть опинитись за межею бідності через соціально-економічну кризу.
15 червня, 15:43
Анґела Меркель і Еммануель Макрон запропонували урядам країн-учасниць ЄС план виходу з економічної кризи на тлі пандемії.
19 травня, 10:40
Пандемія коронавірусу сильно вдарила по і так слабкій аргентинській економіці, що кілька років тому почала долати наслідки тривалої кризи.
14 травня, 10:05