Created with Sketch.

Сумщина продовжує страждати від щоденних обстрілів зі сторони РФ

04.06.2022, 21:35
Охтирка після обстрілів (весна 2022 р.)

Наперекір тому, що у Сумській області відсутні російські окупаційно-терористичні сили, 13 громад названо вкрай небезпечними для життя.

Про оновлений перелік територій, де тривають бойові дії, повідомили у Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Чиновники закликають мешканців перебувати в укриттях, а тимчасових переселенців поки не вертатися до домівок, аби не наражатися на небезпеку від постійних російських обстрілів.

Так, відсьогодні (4 червня – прим. ред.) до вказаного списку, який формується за погодженням Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних військових адміністрацій, внесені:

«Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави. Нагадуємо, перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується», – прокоментували у пресслужбі МінТОТ.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ситуація на Сході України загострюється, терористичні загони російської федерації прагнуть просунутися на Південь від захопленого ними Ізюму.

Читайте також
Європа готується до надзвичайних ситуацій
Світ
У Техасі стався вибух на одному з найбільших нафтопереробних заводів
Світ
На Черкащині зруйновано шлюз дамби
Політика
У Полтавській області зафіксовано отруєння невідомою речовиною: перші подробиці
Полтава
Київ на межі санітарного зриву
Опінії
Циклон «Гаррі» зруйнував узбережжя Італії
Світ