Танці на могилах під оплески стада

Танці на могилах під оплески стада

Фраза «йому аплодує весь світ» сьогодні звучить як знущання над логікою.

Нудотно спостерігати за стадом, яке з піною біля рота намагається «відмити» свого кумира, забуваючи, що деякі плями не виводяться навіть кров’ю.

Ви кажете про «лідера»?

Тоді згадайте, як це стадо разом із ним «ржало» зі сцени, коли він витирав ноги об те, що для нормальної людини є святим.

Ви забули про «ебонітові палички»?

Коли на Майдані вбивали людей, він зі сцени жартував про те, що «беркутівців» треба одягнути в шерсть, щоб виробляти струм, б’ючи кийками по протестувальниках.

Це було «смішно»?

А як щодо Голодомору, який він перетворив на фарс? Це не просто гумор — це танці на могилах мільйонів, за які йому так само завзято рукоплескали.

У липні 2016 року в Юрмалі він довершив свій образ, порівнявши Україну з порноакторкою перед ситою публікою, поки на Сході щодня гинули хлопці.

Він блазнював перед тими, хто захоплював Донбас, і розважав окупантів, бо аплодисменти ворога йому завжди були приємнішими за честь власної нації.

Сьогоднішнє «відбілювання» — це спроба накласти товстий шар гриму на обличчя, що роками реготало над нашою трагедією. Не треба плутати титанічний опір українського народу з акторською грою того, хто звик міняти маски залежно від гонорару.

Світ аплодує Україні, яка вистояла всупереч його «малоросійству», а не завдяки йому.

А ті, хто сьогодні ліпить із нього месію, — це те саме стадо, яке вчора сміялося над розстріляним Майданом. У вас не пам’ять коротка — у вас совість відсутня.

Люди не змінюються — вони лише вправно переклеюють маски. Те саме стосується і вашого «месії», з якого ви так завзято ліпите героя. Там немає ні краплі доблесті, лише суцільне блюзнірство та примітивна жага до наживи. Відкрийте очі: ви обожнюєте звичайну фальшивку.

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Автор : Mila Ya
Читайте також:
Політика
Брехливий фальшивий призедент гуляє кортежем Варшавою.
19 грудня, 06:35
Політика
Їде до Брюсселя просити ще, бо носаті і булькаті фламінги з голоду дохнуть
17 грудня, 21:13
Політика
Українці сидять без світла. Що з ними не так?
15 грудня, 13:09
Політика
Зеленський не повідомив про чию спільну безпеку він домовлявся. Його особисто і Макрона, чи якусь іншу.
14 грудня, 20:05
Опінії
Як Зеленський «подякував» котикам і сонечкам фронту.
12 грудня, 09:00
Політика
Зеленський вчергове збрехав.
09 грудня, 19:43