Тарас Деяк: Сьогоднішнє «перемир’я» – лише збільшення смертей

Опінії
07.08.2019, 05:29
Тарас Деяк: Сьогоднішнє «перемир’я» – лише збільшення смертей

5 років не стихає війна України з Росією. Підписуються мінські угоди, стурбовані ЄС та Америка, і нарешті – перемир’я. Те саме, яке лише на папері.

Україна не стріляє першою, бо всі сподіваються, що першими не нападуть. Аж ні – цим користуються! Щодня в стрічках новин бачимо «поранений», «вбитий». Чуємо цифри жертв, молодих рішучих молодиків, які пішли на варту країни і полягли, не вступаючи в рівний бій. Бо вони не мають права стріляти – угода ж.

Показова ситуація сталася сьогодні (6 серпня – ОБ). Не відкриваючи вогонь першими, московські окупанти вбили чотирьох морпіхів з калібру, який є забороненим тими самими мінськими угодами.

Скільки можна дивитися на все це і мовчати? Людей не повернути, геройськими званнями посмертно не стерти вічного скорбу з облич матерів. Це вже дістало. Йдучи захищати соборність, кожен готовий боротися до останньої краплі крові, але чи є ці втрати недаремними? Щось змінюється?

Ні! Україна продовжує капітулювати, хоча маємо мужність та сили дати відсіч, однак командують військом зовсім не справжні українці.

Джерело


Читайте також:
Опінії
Як ЗАТ «Держава» запускає макроекономічний суїцид та зачистку українського бізнесу до 1 вересня.
16:38
Опінії
Історія повторюється: режим, до болю знайомий.
11:35
Опінії
Севгіль Мусаєва та Михайло Ткач відбілюють партнерів Фіали, які заплатили за Галущенка.
вчора, 12:45
Опінії
Медична капітуляція: хто продав український ринок транснаціональним корпораціям.
26 червня, 17:35
Опінії
Brent повернувся до довоєнної ціни. Чому українські АЗС цього «не помітили»?
26 червня, 10:48