Театр абсурду

Опінії
02.07.2021, 11:25
Театр абсурду

Все чого торкається влада, і особисто сонцесяйний - перетворюється на абсурд. Як новий герб з двома лівими ногами у лева.

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Марширувати на підборах незручно. Більш за те - небезпечно. Більш за те - гарантує проблеми зі здоров'ям. Більш за те - це абсурдно.

Але ми ж уже звикли до абсурду, правда?

Коли ти провів багато часу в сучасній армії - це особливо вштирює.

Я їх знаю - вони різні.

Стрілки, снайпера, розвідниці, кулеметники (ага), медики, працівники перевантажених армійських служб з червоними від недосипання очима.

У них різна робота - точно так само, як і у чоловіків в армії. Там, на війні, їм ніхто не робить "знижок на гендер" - це армія. Хоча намагаються берегти (ох вже цей одвічний армійський сексизм).

Унаслідок цього самого "армійського сексизму" поважають їх не менше - більше.

Саме тому, що за ці роки вони з "дивини" зуміли стати буденністю.

Жінка в армії - це давно норма. І валькірій серед них - більш ніж достатньо.

Саме тому до слова "побратим" додалося слово "посестра". І від цього стало тепліше.

Хто вони, як живуть і воюють - складно зрозуміти тим, хто ніколи не був на війні. Не "бував" - був.

Тому і марширують вони, тренуючись до параду - на підборах.

Тому, що в імітації верховного головнокомандувача в системі прошито "баба-да!" Тому що "він" і "армія" - це слова антоніми. Тому що він боїться і не розуміє армію, і хоче, щоб вона стала нестрашною і зрозумілою для нього. Тобто - почне відповідати саме його уявленням. Тому валькірії будуть крокувати на підборах і без зброї. Окремою "потішною" коробкою. Щоб знали своє місце в уявленні "верховного".

Бо в нього є міністр оборони - старий штабний ловелас, якому це все в кайф. І "головнокомандувач" - який зробить все, щоб догодити своєму смішному царю.

І вони, будьте впевнені, готові поставити на підбори всю армію - якщо найвпливовішому здасться, що це файно.

Все чого торкається влада, і особисто сонцесяйний - перетворюється на абсурд. Як новий герб з двома лівими ногами у лева.

А нинішній парад - стане рекордно дорогим абсурдом (з ваших кишень). Багатомільярдним, щоб було, що покласти у кишеню. І сплановано все так, що вас самих має знудити від символу єдності, сили та незалежності.

Хотіли парад - ну ось вам! Жеріть!

Тільки, коли вони остаточно доведуть до квартального абсурду Армію - все закінчиться. Для України - закінчиться. І залишиться "Автономний округ Квартал 95".

До речі, це ж можна винести на референдум?

Але є і хороші новини. Судячи з прийнятого вчора закону "Менше годувати - більше доїти" і майже прийнятого закону "Ми всі олігархи" - вони вже пройшли точку неповернення. Їм здається що циркова диктатура у них у них в кишені. І скоро ми всі будемо марширувати по команді та на підборах (в рамках гендерної рівності). За рішенням РНБО.

На щотижневий референдум, де ми будемо закріплювати "народною волею" новий абсурд для себе і за свій рахунок.

Це означає, що хвороба перейшла в стадію стійкого маніакального марення - "режим бога". І головна хороша новина - ми це вже проходили, і знаємо результат. Хто забув - зв'яжіться з Ростовом, і запитайте.

P.S. До речі, на підборах люблять крокувати у Північної Кореї, Кітаї, та росії. "Я знаю пароль, я віжу арієнтір..."

P.S Коли під вирячені очі, рот вимовляє щось зухвале про "гривні та жовто-синій прапор над москвою "- десь в цій самій Москві холодні пальці старого карлика гладять мертву кішку, і він посміхається -"Однак, росте хлопчик! "

Тому, що знає - з якого лайна іноді виростають диктатори.

А ви аплодуйте. На підборах.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.
08 серпня, 18:45
Політика
Соратники Віктора Медведчука досі при владі в Україні, бо команді Володимира Зеленського вигідно тримати їх на короткому повідці.
09 липня, 17:09
Опінії
Зеленський доручив головкому ЗСУ Залужному перевірку логістики, за яку відповідає міністр оборони Резніков.
15 червня, 15:45
Політика
Комедіант Зеленський, який грає роль президента України, звинуватив світових лідерів у власній безпорадності
14 червня, 12:30
Опінії
Криворізька обслуга олігархів продовжує свої танці на кістках. Але навіть пофарбовані у синьо-жовті барви Голобородьки – це не патріоти.
29 травня, 18:29